USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Начальник ТЦК Рівного цілувався в кабінеті з кількома колегами-жінками: проводять службову перевірку

29 Березня 2024 09:16
Начальник Рівненського ТЦК підполковник Олександр Ярмошевич потрапив у любовний скандал. У мережі з’явилося відео, як він на робочому місці цілується з кількома колегами-жінками.

Пресслужба Рівненського територіального центру комплектування та соціальної підтримки повідомила, що проводять службову перевірку начальника ТЦК через опубліковане у мережі відео, де він на робочому місці цілується з колегами.

Кадри отримали за допомогою таємного відеоспостереження. Вперше відео опублікував на своєму Telegram-каналі проросійський блогер Анатолій Шарій, заявивши, що на відео – полковник Олександр Ярмошевич.

Читати ще: Схопила за волосся та головою в холодильник: волинянка в магазині влаштувала розбірки з коханкою чоловіка

На кадрах чоловік у військовій формі цілується з кількома жінками в різний час. Події відбуваються, імовірно, на робочому місці військового.
Згодом Шарій поширив іще одне відео, на якому начальник ТЦК нібито говорить по телефону із жінкою, обговорюючи оприлюднення кадрів із поцілунками.

Своєю чергою у Сухопутних силах заявили, що вже почали службову перевірку, за результатами якої нададуть належну оцінку і змісту змонтованого відео, і факту встановлення таємного відеоспостереження у службовому приміщенні. Ініційовано звернення до відповідних правоохоронних органів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
123 Показати IP 29 Березня 2024 09:39
То не є заборонено! Бо то життєва ситуація
Юрій Миколайович Показати IP 29 Березня 2024 09:48
Ну добре що з дівчатами, що тут поганого ,якби з хлопцями то вже проблема але гейропа його б захистила ,а так з дівчатами все норм,справжній кнур
Лучанка Показати IP 29 Березня 2024 10:00
Побільше таких новин, от реально підняли настрій)
Ольга Показати IP 29 Березня 2024 10:05
Ви хворі на голову чи не маєте про що писати?
007 Показати IP 29 Березня 2024 10:50
То жінки ухилянтів з ним натурою розраховуються ! І Всі задоволені: і мужик від війська відкосив, і воєком отримав нематеріальку вигоду, яку не треба в декларацію вносити, і баби похоть статеву задовольнили ! Голь на видумку - ого-го, таких голими руками не візьмеш !
Анонім Показати IP 29 Березня 2024 10:59
там певно і друга серія є ))))
Андрій до Анонім Показати IP 29 Березня 2024 11:08
Другу серію він вже купив для особистого перегляду.
Андрій Показати IP 29 Березня 2024 11:06
Цей хоч цілується з дівчатами, а наш б'ється з колегою. А може теж з-за дівчат. Природа...
Зелебоба Показати IP 29 Березня 2024 11:09
Слава Богу,що не під@ра$!!!
Анонім до Зелебоба Показати IP 29 Березня 2024 12:51
Ого, скільки нетрадиційних мінусують…
Зелебоба до Анонім Показати IP 30 Березня 2024 11:24
Це боти,так само як і з першим коментарем і 4им
Лідія Показати IP 29 Березня 2024 11:09
Таємне відеоспостереження-це треба.але дуже засмучує.що воно доступне всім покитькам,Хто його тоді встановив?
Анонім Показати IP 29 Березня 2024 12:51
а чоловіки дівчат які раді будуть
ABC до Анонім Показати IP 29 Березня 2024 13:47
А дружина його, так вона взагалі у захваті. Такий чоловік популярний. Настоящій палковнік.
Анонім до ABC Показати IP 29 Березня 2024 15:01
шо так то так. звізда)))
Байден Показати IP 29 Березня 2024 15:23
Це по нашому !!! Нехай усі заздрять !!!
Піп Показати IP 29 Березня 2024 21:32
Стільки ікон істінно православний , все під наглядом
000 Показати IP 29 Березня 2024 23:30
Також мені новина,заздріть мовчки.Для чого таке висвітлювати,інших у нас в країні немає проблем.
? до 000 Показати IP 30 Березня 2024 09:57
Сумує,що ведеться активне приватне життя на робочому місці. Гарно провів час ще й гарну зарплатню отримав, яка з наших податків . Неповага до суспільства.
реклама Показати IP 30 Березня 2024 11:41
вступайте до ЗСУ та й вас будуть жінки любити!!!
Зелебоба до реклама Показати IP 30 Березня 2024 13:50
Що спільного тцкуни мають із зсу?рибацьку форму?
реклама до Зелебоба Показати IP 2 Квітня 2024 12:57
багато спільного, бо це військові ґ. Тобі для вивчення питання треба записатися до армії. Звертайся