Профіль користувача
![](/public/images/user_no_foto.png?1721104367)
Marta: Доброго дня.
Прошу Вас допомогти мені по такому питанні: 3-х кімнатна квартира перебуває у суспільній спільній власності, власник квартири мій дід, моя тітка і колишня дружина мого діда (квартиру колись видали діду від заводу, потім він приватизував її і прописав там свою другу дружину, на даний момент колишню). Зараз мій дід і тітка не проживають у даній квартирі. Скажіть, будь ласка,, чи маю я право, як його онука, по його згоді проживати там з своїм офіційним чоловіком та дитиною, якщо ми там не прописані? Чи необхідні для цього якісь документи? Справа в тому, що його колишня дружина, яка є власником однієї з кімнат, перешкоджає мені там жити, пише заяви до поліції на мене і мого чоловіка, що це ніби ми недаємо їй жити, не пускаєм її в квартиру (хоч по факту ми ще навіть туди непереїжали, а просто поставили її до відома, що будемо там жити).
Наперед вдячна за допомогу Перейти до питання
Відповідь юриста:
Прошу Вас допомогти мені по такому питанні: 3-х кімнатна квартира перебуває у суспільній спільній власності, власник квартири мій дід, моя тітка і колишня дружина мого діда (квартиру колись видали діду від заводу, потім він приватизував її і прописав там свою другу дружину, на даний момент колишню). Зараз мій дід і тітка не проживають у даній квартирі. Скажіть, будь ласка,, чи маю я право, як його онука, по його згоді проживати там з своїм офіційним чоловіком та дитиною, якщо ми там не прописані? Чи необхідні для цього якісь документи? Справа в тому, що його колишня дружина, яка є власником однієї з кімнат, перешкоджає мені там жити, пише заяви до поліції на мене і мого чоловіка, що це ніби ми недаємо їй жити, не пускаєм її в квартиру (хоч по факту ми ще навіть туди непереїжали, а просто поставили її до відома, що будемо там жити).
Наперед вдячна за допомогу Перейти до питання
Доброго дня! Вселення в житло та реєстрація у ньому місця проживання осіб, які не є його власниками чи співвласниками, здійснюється за годою усіх співвласників такого житла. Тому для правової можливості "жити" заперечення колишньої дружини діда лише його згоду недостатньо. Щоб Ви могли там проживати разом із своєю сім’єю, слід або щоб дід подарував Вам свою частку у такій квартирі, або щоб був у судовому порядку встановлений порядок користування нею між співвласниками, і тоді би міг Вам надати в оренду свою частку кватири (відповідно кімнату, яка буде встановлена таким порядком користування).
Майже тисяча пацієнтів на Волині цьогоріч отримали ліки проти розладів психіки та поведінки, епілепсії за програмою «Доступні ліки»
Сьогодні 06:12
Сьогодні 06:12
Вперше за 14 років: компанія, що володіє правами на порятунок «Титаніка», проведе експедицію
Сьогодні 00:32
Сьогодні 00:32
Люди, які лягають спати пізно, мають кращі когнітивні здібності, ніж «жайворонки», – дослідження
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
Людство почне вимирати вже у поточному столітті. Прогноз ООН
15 Липня 2024 23:46
15 Липня 2024 23:46
Вживає з 14-ти років: у Луцьку молоду одеситку можуть посадити через наркотики
15 Липня 2024 23:27
![](/public/images/logo.png)
15 Липня 2024 23:27
Трамп офіційно став кандидатом в президенти і представив свого кандидата у віцепрезиденти
15 Липня 2024 23:09
15 Липня 2024 23:09
«Відчуваю від людей неабияку підтримку»: військовий після ампутації ноги реабілітується в Луцьку
15 Липня 2024 22:51
15 Липня 2024 22:51
СБУ затримала агента ФСБ, який коригував ракетні удари по Одесі
15 Липня 2024 22:32
15 Липня 2024 22:32