Профіль користувача
![](/public/images/user_no_foto.png?1721107764)
Anna: Доброго дня!
Допоможіть, будь ласка, у такому питанні. На весілля, яке було ще в травні 2014 року, я домовилася з фотографом про фотозйомку. Письмового договору з ним не укладала. Фотограф взяв аванс. До сьогодні фотографії не віддав, на телефонні дзвінки вже не відповідає. Які є правові способи впливу і що я можу зробити в даній ситуації? Перейти до питання
Відповідь юриста:
Допоможіть, будь ласка, у такому питанні. На весілля, яке було ще в травні 2014 року, я домовилася з фотографом про фотозйомку. Письмового договору з ним не укладала. Фотограф взяв аванс. До сьогодні фотографії не віддав, на телефонні дзвінки вже не відповідає. Які є правові способи впливу і що я можу зробити в даній ситуації? Перейти до питання
Для початку можете написати на нього заяву в поліцію про заволодіння шляхом обману Вашими коштами (шахрайство, ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України). А після того, на підставі показів свідків, маючи встановлені міліцією його точні дані (адреса проижвання, ПІП тощо) позиватись щодо повернення авансу у зв'язку з невиконанням ним договору (нехай і усного) про надання послуг (фотозйомки).
«Приїжджаєш – і як не в своїй тарілці. Тягне назад до хлопців», – військовослужбовець волинської бригади
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Майже тисяча пацієнтів на Волині цьогоріч отримали ліки проти розладів психіки та поведінки, епілепсії за програмою «Доступні ліки»
Сьогодні 06:12
Сьогодні 06:12
Вперше за 14 років: компанія, що володіє правами на порятунок «Титаніка», проведе експедицію
Сьогодні 00:32
Сьогодні 00:32
Люди, які лягають спати пізно, мають кращі когнітивні здібності, ніж «жайворонки», – дослідження
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
Людство почне вимирати вже у поточному столітті. Прогноз ООН
15 Липня 2024 23:46
15 Липня 2024 23:46
Вживає з 14-ти років: у Луцьку молоду одеситку можуть посадити через наркотики
15 Липня 2024 23:27
![](/public/images/logo.png)
15 Липня 2024 23:27