Профіль користувача
Лариса: Доброго дня. Проконсультуйте, будь ласка, з такого питання. Звернулася до паспортного столу за адресною карткою і дізналася, що за моєю адресою прописана незрозуміла зайва людина. У будинковій книзі інформації про цього чоловіка немає, але, найімовірніше, це син колишнього власника квартири. Правда, квартира вже тричі продавалась, про що є записи. "Виписати" цього "мешканця" погодились лише після рішення суду. Порадьте, будь ласка, яка має бути в такому випадку заява? [email protected]. Дуже дякую. Перейти до питання
Відповідь юриста:
Доброго дня! Відповідно до частини 1 статті 71 Житлового кодексу України при тимчасовій відсутності наймача або членів його сім’ї житлове приміщення за ними зберігається протягом шести місяців. Відповідно до статті 319 Цивільного Кодексу України власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд. Власник має право вчиняти щодо свого майна будь-які дії, які не суперечать закону. Факт реєстрації сина колишнього власника у вашій квартирі обмежує зазначене право як власника. Якщо бажаєте звенутись до мене в приватному порядку за допомогою, можете написати на електронну адресу: [email protected].
«Приїжджаєш – і як не в своїй тарілці. Тягне назад до хлопців», – військовослужбовець волинської бригади
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Майже тисяча пацієнтів на Волині цьогоріч отримали ліки проти розладів психіки та поведінки, епілепсії за програмою «Доступні ліки»
Сьогодні 06:12
Сьогодні 06:12
Вперше за 14 років: компанія, що володіє правами на порятунок «Титаніка», проведе експедицію
Сьогодні 00:32
Сьогодні 00:32
Люди, які лягають спати пізно, мають кращі когнітивні здібності, ніж «жайворонки», – дослідження
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
Людство почне вимирати вже у поточному столітті. Прогноз ООН
15 Липня 2024 23:46
15 Липня 2024 23:46
Вживає з 14-ти років: у Луцьку молоду одеситку можуть посадити через наркотики
15 Липня 2024 23:27
15 Липня 2024 23:27