Доброго дня! В такому випадку буде правильним укласти із свекрухою, як власником будинку, договір оренди житла, у якому, поряд із символічною орендною платою, передбачити, що обов'язок по сплаті комунальних послуг покладається на орендаря.
Також в такому випадку доцільно буде вписати і чоловіка, зазначивши в графі "примітка", що він не зареєстрований. І після цього подати документі на оформлення субсидії буде правильно тому, із ким укладуть такий договір оренди.
Профіль користувача
![](/public/images/user_no_foto.png?1721107314)
Галина: Доброго дня! Допоможіть розібратися, хто має право подавати документи для нарахування субсидії, якщо в будинку проживає 12 років і зареєстрована одна працездатна особа, а власник будинку (свекруха) пенсіонерка, яка проживає і зареєстрована в іншому будинку. За комунальні послуги платила я. Чоловік не зареєстований в даному будинку, чи потрібно його вписувати в декларацію. Дякую. Перейти до питання
Відповідь юриста:
«Приїжджаєш — і як не в своїй тарілці. Тягне назад до хлопців», – військовослужбовець волинської бригади
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Майже тисяча пацієнтів на Волині цьогоріч отримали ліки проти розладів психіки та поведінки, епілепсії за програмою «Доступні ліки»
Сьогодні 06:12
Сьогодні 06:12
Вперше за 14 років: компанія, що володіє правами на порятунок «Титаніка», проведе експедицію
Сьогодні 00:32
Сьогодні 00:32
Люди, які лягають спати пізно, мають кращі когнітивні здібності, ніж «жайворонки», – дослідження
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
Людство почне вимирати вже у поточному столітті. Прогноз ООН
15 Липня 2024 23:46
15 Липня 2024 23:46
Вживає з 14-ти років: у Луцьку молоду одеситку можуть посадити через наркотики
15 Липня 2024 23:27
![](/public/images/logo.png)
15 Липня 2024 23:27