Доброго дня!
Якщо право власності на будинок зареєстроване за Вашим батьком, то він і надалі залишається його власником.
Домовленість про те, що він не сплачуватиме аліменти в рахунок передачі вам (дружині та дітям) належного йому житла слід належним чином оформити, оскільки в протилежному випадку вона не має юридичної сили (це має бути відповідний нотаріально посвідчений договір з подальшою перереєстрацією права власності на будинок).
А для оформлення біометричного паспорту будинкової книги не потрібно. (Із документів подаєтсья лише паспорт, інкод та, за наявності, закордонний паспрт).
Профіль користувача
![](/public/images/user_no_foto.png?1721107883)
Natali000: Доброго вечора!
Така ситуація: батьки розведені 8 років. У сім'ї 2 дітей. Батько не сплачував аліментів, за домовленістю з мамою в суді. Він залишив нам будинок, з будинкової книги виписався, приписався у своєї матері в квартирі. Усі документи на власність оформлені на нього. В будинку проживають мама, я та сестра. Комунальні послуги мама теж оплачує на його прізвище. Хотілося б знати, чи має він уже зараз якесь право на будинок за таких умов, якщо не проживає тут більше 8 років?
А також сьогодні зателефонував і попросив будинкову книгу для оформлення біометричного паспорту... (вичитала в інтернеті, що вона взагалі не потрібна для цієї процедури) І якщо так, то у нього є своя будинкова, у якій він приписаний. Виникають питання, для чого йому наша і чи це не є якась підстава? Як би Ви порадили вийти з цієї ситуації мудро і правильно? Надіюсь на відповідь... Перейти до питання
Відповідь юриста:
Така ситуація: батьки розведені 8 років. У сім'ї 2 дітей. Батько не сплачував аліментів, за домовленістю з мамою в суді. Він залишив нам будинок, з будинкової книги виписався, приписався у своєї матері в квартирі. Усі документи на власність оформлені на нього. В будинку проживають мама, я та сестра. Комунальні послуги мама теж оплачує на його прізвище. Хотілося б знати, чи має він уже зараз якесь право на будинок за таких умов, якщо не проживає тут більше 8 років?
А також сьогодні зателефонував і попросив будинкову книгу для оформлення біометричного паспорту... (вичитала в інтернеті, що вона взагалі не потрібна для цієї процедури) І якщо так, то у нього є своя будинкова, у якій він приписаний. Виникають питання, для чого йому наша і чи це не є якась підстава? Як би Ви порадили вийти з цієї ситуації мудро і правильно? Надіюсь на відповідь... Перейти до питання
«Приїжджаєш – і як не в своїй тарілці. Тягне назад до хлопців», – військовослужбовець волинської бригади
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Майже тисяча пацієнтів на Волині цьогоріч отримали ліки проти розладів психіки та поведінки, епілепсії за програмою «Доступні ліки»
Сьогодні 06:12
Сьогодні 06:12
Вперше за 14 років: компанія, що володіє правами на порятунок «Титаніка», проведе експедицію
Сьогодні 00:32
Сьогодні 00:32
Люди, які лягають спати пізно, мають кращі когнітивні здібності, ніж «жайворонки», – дослідження
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
Людство почне вимирати вже у поточному столітті. Прогноз ООН
15 Липня 2024 23:46
15 Липня 2024 23:46
Вживає з 14-ти років: у Луцьку молоду одеситку можуть посадити через наркотики
15 Липня 2024 23:27
![](/public/images/logo.png)
15 Липня 2024 23:27