Профіль користувача
![](/public/images/user_no_foto.png?1721107712)
WOT: Доброго дня. В мене склалася така ситуація.
В 2015 році купила квартиру, з докімнатної вона була перепланована на однокімнатну, так як колишні господарі перепродали другу кімнату сусідам. В технічному паспорті вказано, що з 2001 року квартира однокімнатна. Одного дня я пішла в житлогосп мені потрібна була справка про склад сім'ї тут я дізналася, що до сьогоднішнього дня я плачу не за однокімнатну квартиру 36 квадратів, а як за двокімнатну! Мабуть колишні господарі ще тоді не подали документів про те , що вони квартиру перепланували. зв'язку з ними немає тому дізнатися в них як так склалося не можу. ( Чомусь я сама не звернула уваги на те, що я плачу більше ) Оператор сказала піти переробити документи на однокімнатну, коли я запитала її, чи зроблять перерахунок за всі ці роки, вона сказала, ні! Чому, коли я переробляла на себе всі документи мені ніхто не сказав ще тоді про це, хоча технічний паспорт вони передивлялися!? Чи маю я право наполягати щоб мені зробили перерахунок? Чи це моя вина і вина колишніх господарів? Перейти до питання
Відповідь юриста:
В 2015 році купила квартиру, з докімнатної вона була перепланована на однокімнатну, так як колишні господарі перепродали другу кімнату сусідам. В технічному паспорті вказано, що з 2001 року квартира однокімнатна. Одного дня я пішла в житлогосп мені потрібна була справка про склад сім'ї тут я дізналася, що до сьогоднішнього дня я плачу не за однокімнатну квартиру 36 квадратів, а як за двокімнатну! Мабуть колишні господарі ще тоді не подали документів про те , що вони квартиру перепланували. зв'язку з ними немає тому дізнатися в них як так склалося не можу. ( Чомусь я сама не звернула уваги на те, що я плачу більше ) Оператор сказала піти переробити документи на однокімнатну, коли я запитала її, чи зроблять перерахунок за всі ці роки, вона сказала, ні! Чому, коли я переробляла на себе всі документи мені ніхто не сказав ще тоді про це, хоча технічний паспорт вони передивлялися!? Чи маю я право наполягати щоб мені зробили перерахунок? Чи це моя вина і вина колишніх господарів? Перейти до питання
Доброго дня! Я переконаний, що перерахунок Вам можна зробити, оскільки Ви платили зайві кошти безпідставно. Якщо на це не погодиться житлогосп добровільно, його можа змусити це зробити через суд. І це вина не Ваша, а колишніх господарів.
«Приїжджаєш – і як не в своїй тарілці. Тягне назад до хлопців», – військовослужбовець волинської бригади
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Майже тисяча пацієнтів на Волині цьогоріч отримали ліки проти розладів психіки та поведінки, епілепсії за програмою «Доступні ліки»
Сьогодні 06:12
Сьогодні 06:12
Вперше за 14 років: компанія, що володіє правами на порятунок «Титаніка», проведе експедицію
Сьогодні 00:32
Сьогодні 00:32
Люди, які лягають спати пізно, мають кращі когнітивні здібності, ніж «жайворонки», – дослідження
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
Людство почне вимирати вже у поточному столітті. Прогноз ООН
15 Липня 2024 23:46
15 Липня 2024 23:46
Вживає з 14-ти років: у Луцьку молоду одеситку можуть посадити через наркотики
15 Липня 2024 23:27
![](/public/images/logo.png)
15 Липня 2024 23:27