Профіль користувача
![](/public/images/user_no_foto.png?1721107378)
valensiya: Доброго дня! У мене таке питання: чи повинна людина, яка перебуває в органах самоврядування, подавати електронну декларацію про доходи. І якщо вона не подавала такої декларації, чи повинна нести за це відповідальність. Якщо ТАК, то яку саме. Дякую. Перейти до питання
Відповідь юриста:
З 2017 року електронну декларацію про доходи мають подавати посадові особи місцевого самоврядування категорій 4-7 (наприклад: керівники управлінь і відділів виконкомів, секретарі міських рад, міські голови міст районного значення, сільські та селищні голови тощо. Покарання за неподання електронної декларації чи внесення до неї завідомо неправдивих даних. Так, за умисне неподання декларації чи подання завідомо недостовірних відомостей на суму більше 344 тисяч гривень може настати кримінальна відповідальність — штраф від 42,5 до 51 тис. гривень, громадські роботи або навіть позбавлення волі на строк до 2-х років. За невчасне подання декларацій — адмінвідповідальність від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів (від 850 до 1700 гривень).
«Приїжджаєш — і як не в своїй тарілці. Тягне назад до хлопців», – військовослужбовець волинської бригади
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Майже тисяча пацієнтів на Волині цьогоріч отримали ліки проти розладів психіки та поведінки, епілепсії за програмою «Доступні ліки»
Сьогодні 06:12
Сьогодні 06:12
Вперше за 14 років: компанія, що володіє правами на порятунок «Титаніка», проведе експедицію
Сьогодні 00:32
Сьогодні 00:32
Люди, які лягають спати пізно, мають кращі когнітивні здібності, ніж «жайворонки», – дослідження
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
Людство почне вимирати вже у поточному столітті. Прогноз ООН
15 Липня 2024 23:46
15 Липня 2024 23:46
Вживає з 14-ти років: у Луцьку молоду одеситку можуть посадити через наркотики
15 Липня 2024 23:27
![](/public/images/logo.png)
15 Липня 2024 23:27