Замість ялинки у волинському храмі виставили фото полеглих на фронті земляків
![](/resize/450x279/r/files/news/2023/12-07/373392/Screenshot_7-3-958x594.jpg)
У храмі в селі Княгининок замість новорічної ялинки демонструватимуть світлини загиблих на війні захисників із громади. Про таке рішення повідомив настоятель Свято-Покровської церкви, капелан Михайло Бучак.
Ялинки, подарунки, цукерки – усе це, за словами священника, має бути, але в потрібному місці та з дозволеним розмахом, ідеться в сюжеті 12 каналу.
«Сьогодні багато хто говорить про те, що потрібно дітям дати свято. Я погоджуюся. Але схід, південь, особливо схід – там не те, що в дітей дитинства немає, там багатьох дітей уже немає», – сказав Михайло Бучак.
Він додав, що не всі українці очікують на свята. Щодня на Волинь приїздить місія «На щиті», і щодня якась сім’я отримує трагічну звістку з фронту. Тож ігнорувати біль інших не можна, бо ж війна стосується не окремих родин.
Читати ще: «У 2014-му смерть воїна була трагедією, а зараз – статистика». Волинський капелан про пантеон героїв і повернення додому тіл військових
«Просто хочеться найперше собі нагадати, щоб не забував, а потім – людям, які поряд, парафіянам, що ціна того, щоб та ялинка стояла, – це їхні життя, ціна того, щоб було свято, – це їхні життя. І як мінімум це свято повинне бути розділене на половину: половину залишити своїм сім’ям, собі для того святкування, а половину віддати тим, хто там, щоб воїни на сході знали, що їм допомагають, за них моляться», – прокоментував капелан Михайло Бучак.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Ялинки, подарунки, цукерки – усе це, за словами священника, має бути, але в потрібному місці та з дозволеним розмахом, ідеться в сюжеті 12 каналу.
«Сьогодні багато хто говорить про те, що потрібно дітям дати свято. Я погоджуюся. Але схід, південь, особливо схід – там не те, що в дітей дитинства немає, там багатьох дітей уже немає», – сказав Михайло Бучак.
Він додав, що не всі українці очікують на свята. Щодня на Волинь приїздить місія «На щиті», і щодня якась сім’я отримує трагічну звістку з фронту. Тож ігнорувати біль інших не можна, бо ж війна стосується не окремих родин.
Читати ще: «У 2014-му смерть воїна була трагедією, а зараз – статистика». Волинський капелан про пантеон героїв і повернення додому тіл військових
«Просто хочеться найперше собі нагадати, щоб не забував, а потім – людям, які поряд, парафіянам, що ціна того, щоб та ялинка стояла, – це їхні життя, ціна того, щоб було свято, – це їхні життя. І як мінімум це свято повинне бути розділене на половину: половину залишити своїм сім’ям, собі для того святкування, а половину віддати тим, хто там, щоб воїни на сході знали, що їм допомагають, за них моляться», – прокоментував капелан Михайло Бучак.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
19-річна скороходка з Волині перемогла на відкритому чемпіонаті Франції з легкої атлетики
Сьогодні 22:16
Сьогодні 22:16
ВАКС обрав запобіжний захід нардепу Задорожньому, якого підозрюють у вимаганні хабаря
Сьогодні 21:38
Сьогодні 21:38
Судили волинянина, у якого вкрали крадений телефон![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:19
«Як ми працювали, то хай Бог милує і одвертає». Довгожителька з Новоукраїнки – про виселення, Голодомор і роботу в полі
Сьогодні 21:01
Сьогодні 21:01
Графік вимкнення електроенергії на Волині 18 липня
Сьогодні 20:23
Сьогодні 20:23
У «Дії» запустили послугу бронювання працівників
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.