Вихованці луцького дошкільного закладу продемонстрували свої здібності на «Шоу талантів»
![](/resize/450x300/r/files/news/2024/03-08/378668/a14.jpeg)
У Луцькому закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 29 компенсуючого типу в рамках проєкту «Підприємливі діти: Луцьк-Люблін» вихованці старшої групи «Журавлик» майстерно презентували свої уміння та захоплення на «Шоу талантів».
Про це повідомляє Луцька міська рада.
Розпочала дійство ніжна і тендітна Соломія Горайчук, яка продемонструвала свої художні роботи.Спритна та говірка Ніка Антонюк зворушливо виконала музичну композицію.Комунікабельна та допитлива Надійка Войтович продемонструвала чудові вироби з бісеру.Добрий та чуйний Марк Кравченюк показав складені власноруч вироби з конструктора.Артистичний та творчий Ярослав Кот виразно продекламував вірш.
Допитливий Артем Шевченко розповів захопливу історію про динозаврів та продемонстрував усім присутнім фігурки древніх тварин.Читати ще: У рамках міжнародного проєкту у Луцьку навчають дітей навичок «підприємництва»
Мужній та рухливий Тимофій Ярошик показав свої спортивні футбольні навички.Чарівна Мелані Гаврилюк захоплюється музикою та мріє стати дизайнером.Виважений та чемний Арсен Костюкевич полюбляє конструювати різні вироби з «LEGO» та показав основні прийоми та способи складання моделей.Наполегливий та вольовий Лукаш Профорук захоплюється змішаними єдиноборствами.Читати ще: У Луцьку втретє стартував проєкт «Підприємливі діти: Луцьк – Люблін»
Позитивний та енергійний Данило Діхтярук разом із сестричкою дуже любить співати та захоплюється вивченням англійської мови.На завершення заходу підприємливі діти усі разом виконали руханку, спеціально створену для проєкту.Підтримував вихованців на шоу Кликун–підприємець, який із захопленням спостерігав за талантами підприємливих дітей та отримав масу задоволення та позитивних емоцій від заходу!Нагадаємо, Луцьк став першим містом України, яке є учасником міжнародного проєкту «Підприємливі діти».
Заходи цього проєкту передбачені Програмою підтримки малого і середнього підприємництва Луцької міської територіальної громади на 2022-2026 роки.
Організатори проєкту: муніципалітет міста Люблін, Луцька міська рада, Університет імені Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Польща), Волинський національний університет імені Лесі Українки та громадська організація «Ефект дитини».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Луцька міська рада.
Розпочала дійство ніжна і тендітна Соломія Горайчук, яка продемонструвала свої художні роботи.Спритна та говірка Ніка Антонюк зворушливо виконала музичну композицію.Комунікабельна та допитлива Надійка Войтович продемонструвала чудові вироби з бісеру.Добрий та чуйний Марк Кравченюк показав складені власноруч вироби з конструктора.Артистичний та творчий Ярослав Кот виразно продекламував вірш.
Допитливий Артем Шевченко розповів захопливу історію про динозаврів та продемонстрував усім присутнім фігурки древніх тварин.Читати ще: У рамках міжнародного проєкту у Луцьку навчають дітей навичок «підприємництва»
Мужній та рухливий Тимофій Ярошик показав свої спортивні футбольні навички.Чарівна Мелані Гаврилюк захоплюється музикою та мріє стати дизайнером.Виважений та чемний Арсен Костюкевич полюбляє конструювати різні вироби з «LEGO» та показав основні прийоми та способи складання моделей.Наполегливий та вольовий Лукаш Профорук захоплюється змішаними єдиноборствами.Читати ще: У Луцьку втретє стартував проєкт «Підприємливі діти: Луцьк – Люблін»
Позитивний та енергійний Данило Діхтярук разом із сестричкою дуже любить співати та захоплюється вивченням англійської мови.На завершення заходу підприємливі діти усі разом виконали руханку, спеціально створену для проєкту.Підтримував вихованців на шоу Кликун–підприємець, який із захопленням спостерігав за талантами підприємливих дітей та отримав масу задоволення та позитивних емоцій від заходу!Нагадаємо, Луцьк став першим містом України, яке є учасником міжнародного проєкту «Підприємливі діти».
Заходи цього проєкту передбачені Програмою підтримки малого і середнього підприємництва Луцької міської територіальної громади на 2022-2026 роки.
Організатори проєкту: муніципалітет міста Люблін, Луцька міська рада, Університет імені Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Польща), Волинський національний університет імені Лесі Українки та громадська організація «Ефект дитини».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Марка Фейгіна у Росії заочно засудили до 11 років колонії
16 Липня 2024 23:38
16 Липня 2024 23:38
Зеленський ініціював законопроєкт щодо позбавлення державних нагород за підтримку РФ
16 Липня 2024 23:18
16 Липня 2024 23:18
Негода на Волині повалила дерева на дороги і припарковане авто. Фото
16 Липня 2024 23:00
16 Липня 2024 23:00
На Харківщині загинув волинянин Олександр Блаженчук
16 Липня 2024 22:39
16 Липня 2024 22:39
У громаді на Волині двох довгожительок привітали з 90-річчям
16 Липня 2024 22:22
16 Липня 2024 22:22
Немовля з полового в Кременчуці викрав транссексуал, його затримали
16 Липня 2024 22:02
16 Липня 2024 22:02
Графік вимкнення електроенергії на Волині 17 липня
16 Липня 2024 21:43
16 Липня 2024 21:43
Біля Луцька заборонили продаж алкоголю військовим
16 Липня 2024 21:25
16 Липня 2024 21:25
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.