USD 41.40 41.80
  • USD 41.40 41.80
  • EUR 41.50 41.75
  • PLN 9.90 10.15

У Перу знайшли скам’янілість кита, який плавав 40 млн років тому

4 Серпня 2023 00:23
Дослідники знайшли скамʼянілості стародавнього кита, який плавав у водах навколо Перу 40 мільйонів років тому. Вони належать нововиявленому виду, який є претендентом на звання найважчого ссавця, який коли-небудь існував на Землі.

Про це пише The Guardian, передає Бабель.

Палеонтологи припускають, що доросла особина могла важити сотні тонн. Досі рекордсменом за розмірами тіла вважався синій кит. Скелет Хоуп, синього кита, який нависає над відвідувачами Музею природної історії в Лондоні, має довжину понад 25 метрів і важить 4,5 тонни.

Читати ще: Вчені відтворили обличчя жінки, яка жила 45 000 років тому

Однак новий вид, який назвали Perucetus colossus, міг бути більшим і важчим за синього кита. Хоч його довжина 20 метрів, але скелет масивніший за скелет найбільшого синього кита через щільність кісток. За оцінками вчених, маса тіла Perucetus colossus була від 85 до 340 тонн. Такі кити, найімовірніше, були повільними й харчувалися падаллю у прибережних водах.

Дослідники переконані, що знахідка дає важливу інформацію про гігантизм у ранніх китоподібних – дельфінів, китів і морських свиней.

Як повідомляли, у межах боротьби з пташиним грипом на звірофермах Фінляндії присплять близько 50 тисяч тварин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus