USD 41.25 41.58
  • USD 41.25 41.58
  • EUR 41.40 41.80
  • PLN 10.30 10.60

Собака вбила птицю: на Волині працівник психіатричної лікарні застрелив стаффа

18 Квітня 2023 07:17
На Волині чоловік, який працює на посаді молодшої медичної сестри обласної психіатричної лікарні, застрелив собаку.

Про це стало відомо з вироку Ківерцівського районного суду.

Злочин трапився в післяобідню пору 7 березня. Будучи вдома, Леонід П. помітив собаку породи стафордширський тер’єр, яка вбила його птицю. Він взяв рушницю та у полі поблизу свого будинку вистрілив у тварину. Від поранення в тулуб собака померла.

Читати ще: На прохання дитини зупинитися не реагував: волинянин побив та задушив собаку

Під час розгляду справи волинянин визнав свою вину, попросивши суду суворо його не карати. Суд призначив йому рік умовного покарання.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Микила Показати IP 18 Квітня 2023 07:47
А коли почнуть карати власників собак? Що робила собака бійцівської породи без намордника і повідка на вулиці? А якби пес покусав дитину, винна була б дитина?
скептик до Микила Показати IP 18 Квітня 2023 10:02
у країні де при владі деб*ли і свол*чі, мажорів карати не можна
Цікавий Показати IP 18 Квітня 2023 08:18
А що робити, якщо собака, чи інша тварина буде душити курей, качок, гусей? Викликати поліцію (вони тільки посміються) ?
Лучанин до Цікавий Показати IP 18 Квітня 2023 11:00
Це добре що тільки куркою і обійшлося. Такі "цуцики" і людину можуть загризти.
Олесь Показати IP 18 Квітня 2023 08:43
Серед білого дня , собака без власника, бойовий пес то страшна сила , гуляе і ловить курей ....я би теж застрелив , хоча і сам власник мисливських яхів . То треба власника спитати чому він незміг належно доглядати за своїм питомцем . Щось тут невяжеться . Чи знову власник якийсь мохнатий .
Анонім Показати IP 18 Квітня 2023 08:50
Треба було судити власника собаки...
Олександр Показати IP 18 Квітня 2023 09:16
Собака має бігати на ділянці власника.Тим більше така.
"песолюб" Показати IP 18 Квітня 2023 09:25
Незрозуміла,я вірно прочитала??судили не власника собаки бійцівської породи!!?? а того хто захищав своє обістя???а що тоді він мав зробити ?взяти дрина та відганяти цього "лева" від своєї хати??Де здоровенний штраф на власника пса,щоб він кожні пів години ходив перевіряв чи його пес ніде не втік та надійно зачинений у себе на подвір'ї.!!!!
інна Показати IP 18 Квітня 2023 09:30
І вірно зробив працівник психлікарні, бо якби я побачила такого пса ,щоб десь бігав сам по собі,то мені треба було звертатись до нього за заспокійливим!
ВІРУС Показати IP 18 Квітня 2023 09:42
Поховати собаку з почестями....
Радувець Ларіса Показати IP 18 Квітня 2023 10:12
Суддя напевно був пацієнтом цього медзакладу зважаючи на вирок, інакше цю дурню пояснити важко.
За! Показати IP 18 Квітня 2023 17:30
Треба було притравити собацюру, тихо і без шуму.