Потрібно було зберегти грудне вигодовування: як мама-військова евакуювалася з немовлям із Павлограда
Повномасштабна війна змусила тисячі українських сімей покинути домівки та рятувати дітей із-під обстрілів і окупації.
Ольга з чоловіком – військові з Дніпропетровської області. Їхня донечка народилася напередодні відкритого вторгнення російської армії. Чоловік відразу пішов на фронт, а дружина тікала з немовлям і ще однією малолітньою дитиною до безпечнішого регіону, ідеться в сюжеті 12 каналу.
«Як тільки почалася війна, ми були ще дуже малесенькі. Нам було тільки 2,5 місяця. Було дуже страшно. Чоловік – військовий, я – теж. Тільки я в декреті. Звісно, чоловік сказав забирати дітей і їхати в безпечне місце», – пригадує переселенка.
Ольга – з Павлограда. Евакуюватися в більш безпечний регіон із двома дітьми, зокрема з грудним немовлям, вирішила, щойно місто піддалося першому ракетному удару.
«Я не знала, що робити. Була сама з двома маленькими дітками. Тільки тривога – і відразу біжиш із маленькою дитинкою в підвал. Було дуже важко – і морально, і фізично…
Ми поїхали автобусом у Дніпро, де сіли на поїзд. Дорога була далека та важка», – пригадує Ольга.Читати ще: «Краще було мовчати», – переселенка з Херсонщини про доноси односельців і продаж городини окупантам
Люди поважного віку, жінки, діти – переповнений потяг із наляканими пасажирами нагадував мурашник. Зупинки під час повітряної тривоги – темінь у вагоні, немовлята, що плачуть, мами, які у відчаї намагаються їх заспокоїти.
«Слава Богу, не довелося робити суміші, бігати в пошуках водички – грудне вигодовування. Я погодую дитя – і воно спокійне, сите. І я спокійна. Я кожній мамі скажу, що за змоги грудне вигодовування потрібно зберегти. Дитина спокійна. Це відіграє дуже важливу роль (психологічну, фізичну) і для мене. І цей зв’язок матері з дитиною нічим не замінити», – наголошує переселенка.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Ольга з чоловіком – військові з Дніпропетровської області. Їхня донечка народилася напередодні відкритого вторгнення російської армії. Чоловік відразу пішов на фронт, а дружина тікала з немовлям і ще однією малолітньою дитиною до безпечнішого регіону, ідеться в сюжеті 12 каналу.
«Як тільки почалася війна, ми були ще дуже малесенькі. Нам було тільки 2,5 місяця. Було дуже страшно. Чоловік – військовий, я – теж. Тільки я в декреті. Звісно, чоловік сказав забирати дітей і їхати в безпечне місце», – пригадує переселенка.
Ольга – з Павлограда. Евакуюватися в більш безпечний регіон із двома дітьми, зокрема з грудним немовлям, вирішила, щойно місто піддалося першому ракетному удару.
«Я не знала, що робити. Була сама з двома маленькими дітками. Тільки тривога – і відразу біжиш із маленькою дитинкою в підвал. Було дуже важко – і морально, і фізично…
Ми поїхали автобусом у Дніпро, де сіли на поїзд. Дорога була далека та важка», – пригадує Ольга.Читати ще: «Краще було мовчати», – переселенка з Херсонщини про доноси односельців і продаж городини окупантам
Люди поважного віку, жінки, діти – переповнений потяг із наляканими пасажирами нагадував мурашник. Зупинки під час повітряної тривоги – темінь у вагоні, немовлята, що плачуть, мами, які у відчаї намагаються їх заспокоїти.
«Слава Богу, не довелося робити суміші, бігати в пошуках водички – грудне вигодовування. Я погодую дитя – і воно спокійне, сите. І я спокійна. Я кожній мамі скажу, що за змоги грудне вигодовування потрібно зберегти. Дитина спокійна. Це відіграє дуже важливу роль (психологічну, фізичну) і для мене. І цей зв’язок матері з дитиною нічим не замінити», – наголошує переселенка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
21 липня: свята, події, факти. День металургів і гірників в Україні та Міжнародний день нездорової їжі
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сьома людина на планеті вилікувалася від ВІЛ: що відомо про дивовижний випадок
20 Липня 2024 23:36
20 Липня 2024 23:36
Відбувся штрафом: судили волинянина, який купив посвідчення тракториста
20 Липня 2024 23:08
20 Липня 2024 23:08
На луцьких ринках перевіряють кавуни: чи є в них нітрати
20 Липня 2024 22:40
20 Липня 2024 22:40
Був найкращим чоловіком і татом: у Любешеві попрощалися з Героєм Сергієм Зімичем
20 Липня 2024 22:12
20 Липня 2024 22:12
Відійшов у вічність волинський тренер з вільної боротьби Віктор Сиротинський
20 Липня 2024 21:44
20 Липня 2024 21:44
На Волині завтра застосовуватимуть графіки погодинного вимкнення електрики
20 Липня 2024 21:16
20 Липня 2024 21:16
На Любешівщині попрощалися з Героєм Ярославом Рудніком
20 Липня 2024 20:48
20 Липня 2024 20:48
Біля Луцька горіла суха трава: шукають паліїв
20 Липня 2024 20:20
20 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.