Пішов до лісу: волинянина судять за ухилення від мобілізації
![](/resize/450x245/r/files/news/2024/06-24/384876/photo_2024-06-24 13.14.31.jpeg)
Ківерцівський районний суд присудив волинянину три роки позбавлення волі за ухилення від мобілізації. Чоловік отримав персональну повістку про призов на військову службу, але в призначений час до пункту збору не з’явився. Підстав для відстрочки від призову не мав.
На суді волинянин вину визнав повністю, у вчиненому розкаявся. Однак із вироком не погодився і подав апеляційну скаргу. Поки вирок Ківерцівського районного суду не набрав законної сили і суд апеляційної інстанції не вирішив питання зі скаргою, обвинувачуваний перебуває на волі, але на останнє судове засідання він не з’явився, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
«Він десь пішов у ліс. А де він є, родич не повідомив. Оскільки доказів про те, що він одержав повістку і належним чином повідомлений (про час і місце судового засідання, – ВН), немає, прошу відкласти засідання», – сказав адвокат обвинуваченого.
Читати ще: Ухилення від мобілізації: волинянин повернувся з Польщі, щоб доглядати за дідом з інвалідністю, але потрапив у тюрму
За словами адвоката, останнє, що відомо про місцеперебування його підзахисного, – те, що він пішов до лісу і з ним зник зв’язок. Скільки він там часу перебуває, невідомо. Спілкування останнім часом відбувається тільки через його родичів.
«Колегія суддів, заслухавши учасників судового процесу, вирішила відкласти засідання у зв’язку з неврученням повідомлення обвинуваченому про час і місце розгляду справи», – оголосив суддя Волинського апеляційного суду.
Поки судове засідання в черговий раз відклали.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На суді волинянин вину визнав повністю, у вчиненому розкаявся. Однак із вироком не погодився і подав апеляційну скаргу. Поки вирок Ківерцівського районного суду не набрав законної сили і суд апеляційної інстанції не вирішив питання зі скаргою, обвинувачуваний перебуває на волі, але на останнє судове засідання він не з’явився, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
«Він десь пішов у ліс. А де він є, родич не повідомив. Оскільки доказів про те, що він одержав повістку і належним чином повідомлений (про час і місце судового засідання, – ВН), немає, прошу відкласти засідання», – сказав адвокат обвинуваченого.
Читати ще: Ухилення від мобілізації: волинянин повернувся з Польщі, щоб доглядати за дідом з інвалідністю, але потрапив у тюрму
За словами адвоката, останнє, що відомо про місцеперебування його підзахисного, – те, що він пішов до лісу і з ним зник зв’язок. Скільки він там часу перебуває, невідомо. Спілкування останнім часом відбувається тільки через його родичів.
«Колегія суддів, заслухавши учасників судового процесу, вирішила відкласти засідання у зв’язку з неврученням повідомлення обвинуваченому про час і місце розгляду справи», – оголосив суддя Волинського апеляційного суду.
Поки судове засідання в черговий раз відклали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721120129)
Отсааддд
Показати IP
25 Червня 2024 08:30
Провірте суддівські статки і де вони це все взяли люди беріть їх на контроль.
Помер волинський захисник Микола Совира
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45
У Кракові поляки напали на компанію українців і відрізали 17-річному хлопцю палець мачете
Сьогодні 11:12
Сьогодні 11:12
ЗСУ за добу відмінусували 1 110 окупантів та 36 ББМ
Сьогодні 10:22
Сьогодні 10:22
У місті на Волині в кар’єрі виявили тіло жінки
Сьогодні 10:06
Сьогодні 10:06
У Луцьку провели творчий воркшоп для жінок-лідерок області
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.