Горіли кондиціонер і їжа в духовці: у Луцьку рятувальники двічі виїжджали на пожежі
![](/resize/450x253/r/files/news/2024/07-10/385776/photo_2024-07-10_09-16-42.jpg)
У Луцьку 9 липня близько 22:00 на вулиці Коперника трапилась пожежа.
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили оевидці.
У пресслужбі ДСНС у Волинській області розповіли, що рятувальники виїжджали на місце події. Встановлено, що відбулося коротке замикання зовнішнього кондиціонеру, ймовірно, через перепад температури. Працівники ДСНС оперативно ліквідували загоряння.
Читати ще: Згорів дах у корівнику: поблизу Луцька ліквідовують наслідки пожежі
Ще один виїзд рятувальників був о 2:20 у Луцьку за адресою Грабовського 11. Очевидці повідомили, що з вікон квартири іде дим. Рятувальники встановили, що власник житла заснув та залишив у духовці їжу, що призвело до підгорання. Працівники ДСНС розбудили чоловіка та ліквідували наслідки.
Обійшлося без постраждалих.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили оевидці.
У пресслужбі ДСНС у Волинській області розповіли, що рятувальники виїжджали на місце події. Встановлено, що відбулося коротке замикання зовнішнього кондиціонеру, ймовірно, через перепад температури. Працівники ДСНС оперативно ліквідували загоряння.
Читати ще: Згорів дах у корівнику: поблизу Луцька ліквідовують наслідки пожежі
Ще один виїзд рятувальників був о 2:20 у Луцьку за адресою Грабовського 11. Очевидці повідомили, що з вікон квартири іде дим. Рятувальники встановили, що власник житла заснув та залишив у духовці їжу, що призвело до підгорання. Працівники ДСНС розбудили чоловіка та ліквідували наслідки.
Обійшлося без постраждалих.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
В Україні створили першу команду швидкого реагування на пошкодження памʼяток культури
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
«Приїжджаєш – і як не в своїй тарілці. Тягне назад до хлопців», – військовослужбовець волинської бригади
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.