Актриса серіалу «Жіночий лікар» у Луцьку народила доньку. Фото
![](/resize/450x299/r/files/news/2022/05-24/339519/haemwq-undefinedxundefined-undefinedxundefined-kjfjvidr3svsl7tlykpbv3w626t6q3pu.jpg)
Киянці Ангеліні Платко – 25. Вона професійна акторка, встигла відзнятися у кількох фільмах. В тому числі – на ролі медсестри у серіалі «Жіночий лікар». Втім найважливіший епізод свого життєвого серіалу жінка відіграла у рідному Луцьку, звідки родом. Тут вона народила донечку, від якої не відходить ні на мить, повідомили у пресслужбі Луцької міськради.
Малечу звуть Мія. Проте з’явитися на світ дівчинка могла і за кордоном. Адже на час останнього місяця вагітності сім’я перебувала у польському місті Люблін. Однак коли прийшов час народжувати – обрали Луцьк. Ангеліна каже: міський пологовий має хорошу репутацію та відгуки породіль, а ще – саме тут народжувала її сестра.
Читати ще: «Я не уявляю себе в іншій професії», – акторка з Луцька про знімання в серіалах і творчі перевтілення. Інтерв’юНатепер Луцький пологовий будинок у п’ятірці кращих в Україні. Це заклад із чуйним ставленням до пацієнта, фаховим медичним персоналом і оновленою матеріально-технічною базою. Очільник комунального підприємства Сергій Сябрук зазначає: зроблено усе для людей, тому не дивно, що число охочих народжувати саме тут, лише зростає.Розбудові пологового будинку неабияк сприяє міська влада. Лише за останній час на оновлення клініки з коштів громади було виділено один мільйон гривень. Гроші пішли за закупівлю обладнання. Придбали автоматичний аналізатор метаболічного профілю та транспортний інкубатор, тож допомога породіллям стала ще якіснішою.
Цікаво, що з часу російської агресії місцеві спеціалісти надали допомогу майже трьом сотням породіль, 25 з яких були вимушено переміщеними особами. В цілому ж від початку року у стінах Луцького пологового народилося 460 дітей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Малечу звуть Мія. Проте з’явитися на світ дівчинка могла і за кордоном. Адже на час останнього місяця вагітності сім’я перебувала у польському місті Люблін. Однак коли прийшов час народжувати – обрали Луцьк. Ангеліна каже: міський пологовий має хорошу репутацію та відгуки породіль, а ще – саме тут народжувала її сестра.
Читати ще: «Я не уявляю себе в іншій професії», – акторка з Луцька про знімання в серіалах і творчі перевтілення. Інтерв’юНатепер Луцький пологовий будинок у п’ятірці кращих в Україні. Це заклад із чуйним ставленням до пацієнта, фаховим медичним персоналом і оновленою матеріально-технічною базою. Очільник комунального підприємства Сергій Сябрук зазначає: зроблено усе для людей, тому не дивно, що число охочих народжувати саме тут, лише зростає.Розбудові пологового будинку неабияк сприяє міська влада. Лише за останній час на оновлення клініки з коштів громади було виділено один мільйон гривень. Гроші пішли за закупівлю обладнання. Придбали автоматичний аналізатор метаболічного профілю та транспортний інкубатор, тож допомога породіллям стала ще якіснішою.
Цікаво, що з часу російської агресії місцеві спеціалісти надали допомогу майже трьом сотням породіль, 25 з яких були вимушено переміщеними особами. В цілому ж від початку року у стінах Луцького пологового народилося 460 дітей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині розшукують 53-річного чоловіка, підозрюваного у вчиненні кримінальних правопорушень
Сьогодні 10:26
Сьогодні 10:26
Поліція опублікувала фото підозрюваного в причетності до вбивства Ірини Фаріон. Його розшукують
Сьогодні 10:10
Сьогодні 10:10
Врятували 700 тварин: на Волині горів свинарник
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
Більш як 1000 окупантів, 18 танків, 51 артсистема: Генштаб оновив втрати росіян на фронті
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
На війні загинув 43-річний лучанин Микола Сищик
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
Волинянин вкрав огірки й ледь не сів на п'ять років![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:45
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:45
На торги виставили підвал луцької багатоповерхівки
Сьогодні 07:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:17
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.