Підробив бронювання та довідку про роботу в швидкій: уродженець Кіровоградщини намагався втекти за кордон через «Устилуг»
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/10-10/369951/dsdgdfgdf.jpg)
Уродженець Кіровоградщини, який підробив бронювання від проходження військової служби та довідку про роботу в швидкій, здійснив невдалу спробу покинути Україну через «Устилуг». Чоловіка оштрафували на понад 30 тисяч гривень.
Відповідний вирок ухвалив Володимир Волинський міський суд.
У травні уродженець міста Світловодськ Андрій П. надав невстановленій особі через Telegram свої персональні дані для виготовлення документів, які б давали йому право виїзду за кордон.
Невстановлена особа, використовуючи реквізитні дані КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Тернопільської обласної ради, виготовила підроблені офіційні документи: довідку про працевлаштування Андрія П. в КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Тернопільської обласної ради, наказ про відрядження, посвідчення про відрядження та витяг з наказу Мінекономіки про бронювання військовозобов'язаного.
Читати ще: Волинянин 22 рази їздив за кордон, використовуючи підроблену довідку ВЛК про непридатність до служби
З отриманими документами 3 червня Андрій П. намагався перетнути кордон через пункту пропуску для міжнародного автомобільного сполучення «Устилуг». Проте прикордонники виявили «липу».
Андрій П. визнав свою вину у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.27, ч.3 ст.358, ч.4 ст.358 КК України. Суд оштрафував його на 30 тисяч 600 гривень.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відповідний вирок ухвалив Володимир Волинський міський суд.
У травні уродженець міста Світловодськ Андрій П. надав невстановленій особі через Telegram свої персональні дані для виготовлення документів, які б давали йому право виїзду за кордон.
Невстановлена особа, використовуючи реквізитні дані КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Тернопільської обласної ради, виготовила підроблені офіційні документи: довідку про працевлаштування Андрія П. в КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Тернопільської обласної ради, наказ про відрядження, посвідчення про відрядження та витяг з наказу Мінекономіки про бронювання військовозобов'язаного.
Читати ще: Волинянин 22 рази їздив за кордон, використовуючи підроблену довідку ВЛК про непридатність до служби
З отриманими документами 3 червня Андрій П. намагався перетнути кордон через пункту пропуску для міжнародного автомобільного сполучення «Устилуг». Проте прикордонники виявили «липу».
Андрій П. визнав свою вину у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.27, ч.3 ст.358, ч.4 ст.358 КК України. Суд оштрафував його на 30 тисяч 600 гривень.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722521708)
Оля
Показати IP
14 Жовтня 2023 10:41
Цікаво чому не всіх ловлять,?! Комусь то повезло" втекти то й інші втікають. Треба закон прийнятий щоб таких карали великою сумою і було б на допомогу армії !!!
На Волині 20-річний хлопець пограбував неповнолітнього
Сьогодні 16:53
Сьогодні 16:53
На Запоріжжі загинув воїн з Луцької громади Тарас Пархомук
Сьогодні 16:37
Сьогодні 16:37
У Луцьку попрощалися із Героєм Олексієм Цехошем
Сьогодні 15:32
Сьогодні 15:32
Яка галузь найбільше забронювала чоловіків
Сьогодні 15:16
Сьогодні 15:16
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.