USD 40.80 41.20
  • USD 40.80 41.20
  • EUR 40.80 41.40
  • PLN 10.20 10.44

У Луцьку - кортеж з «автоматами». Відео

11 Червня 2017 11:50
Вулицею Молоді-Соборності у Луцьку близько 11.40 проїхався кортеж з іномарок. З люків машин виглядали молодики, які тримали у руках предмети візуально схожими на автомат Калашникова.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Як видно на відео - це, ймовірно, весільний кортеж, який рухався у напрямку РАЦСу.



"Молодики жваво розмахували потенційно небезпечними предметами та на світофорах гучно підбадьорювали інших учасників дорожнього руху вигуками: "Давай, дАрАгой, ежай уже!!!", - кажуть очевидці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Петро Показати IP 11 Червня 2017 12:10
Є прецедент зробити "пам'ятним" це весілля з невеселим фіналом. "Підарунки" мають бути згодом від судді, а на тераз - "аванс" від поліції. (сподіваюсь що свою роботу всі виконають!)
1312 Показати IP 11 Червня 2017 12:40
КЛОУНИ...
1111 Показати IP 11 Червня 2017 12:42
коментар було видалено
ПРОСНІТЬСЯ правоохор Показати IP 11 Червня 2017 12:52
Де тут спецназ і поліція і прокуратура і СБУ ? СБУ яйця чухає... ? А криміналітет править бал... ? Ото швидке реагування на криміналітет ... Не країна -Україна , а СОМАЛІ ... Чекаю пояснень від правоохоронців, що це було ?
Гіві Показати IP 11 Червня 2017 13:05
Діти,що тут скажеш.
Петро до Гіві Показати IP 11 Червня 2017 16:22
Це не діти, а довбо@оби, яким є можливість порозмахувати справжньою зброєю в потрібному місці, НЄ? Чи настільки мажори, що призову не підлягають? (отак, прямо з машинами..)
Лд Показати IP 11 Червня 2017 13:12
Кадировці чи що?)))
пьотр до Лд Показати IP 11 Червня 2017 21:08
да, хана луцку)
лука Показати IP 11 Червня 2017 13:27
Це Вам не Кавказ, це зброя з АТО
Гіві Показати IP 11 Червня 2017 13:47
Батьки зробили весілля,а ті собі гуляють
Лучанин Показати IP 11 Червня 2017 13:56
І де всі славнозвісні служби? Де мордякою в підлогу та перевірка документів? Простіше паркувальниками бути..
корінний лучанин Показати IP 11 Червня 2017 14:26
А де "активісти-патріоти"?Чому не блокують не доказують ,що "тут господар українець",що закон один для всіх?А,ну так,це не 9Травня-бабусям і дідусям доказувати-це "кавалеристи-водолази"з Бурятії.
Лучанин до корінний лучанин Показати IP 11 Червня 2017 15:52
А це вониі були, здобутки везли.
віра Показати IP 11 Червня 2017 14:27
А поліцїя де?! Чому очевидці не телефонували на 102?! Щось геть не зрозуміло!!!!!!!!!!!!!!!
пьотр до віра Показати IP 11 Червня 2017 21:12
полицаи у там тама пиво пьют)
Цицерон Показати IP 11 Червня 2017 14:44
коментар було видалено
Сомалі Показати IP 11 Червня 2017 14:48
коментар було видалено
русиш Показати IP 11 Червня 2017 15:28
как то по бычьи все это выглядит....
Кхе Показати IP 11 Червня 2017 15:39
В нормальній країні ужеб мінімум стриляли по колесам при цьому це робивби якийсь спецпідрозділ тогошо х..р зна чи це макет чи справжні і шо у тих недоумків в голові, а у нас всім плювати , а як і затримають ті крик піднімуть ,шо герої АТО , за вас воював і т.д. і все, щей вибачаться, перед "хорошими своїми хлопцями". Коли вже цей весь цирк під назвою "реформування" закінчиться......
Анонім Показати IP 11 Червня 2017 15:41
гондурас процвітає. скоро з автоматами по парижу будуть їздити.
Лучанин до Анонім Показати IP 15 Червня 2017 09:21
Що за брєд ви несете. Ви що на весіллі ніколи не гуляли . Не знаєте, що бувають різні звичаї викупу молодої . Може в них це по сценарію задумано з автоматами, так собі для приколу. Вони ж нічого не порушили, нікого не трвмували. Просто відпочивали і веселились. Ваші коментарі паскудні геть недоречні
Лучанин Показати IP 11 Червня 2017 16:00
Це сосункі. Ті хто реально щось рішають автоматами розмахувати не будуть без причини
АТО Показати IP 11 Червня 2017 17:11
Виловити цихх лох.в і в АТО. І зброю не прийдеться видавати. Там вони пісяти в штанці будуть...
пьотр до АТО Показати IP 11 Червня 2017 21:09
ло*и на меринах не ездят) а сидят как ты в нете *уепатриот х*енов
Лучанин до пьотр Показати IP 11 Червня 2017 23:36
Такі ло*i як ти їздять ! Мерін ще нічого не означає,мерін тебе не спасе коли нормальні хлопці,такого ло*а як ти захочуть на місце поставити!;)
Girl Показати IP 11 Червня 2017 17:18
На перший погляд це знімальна апаратура, хоча хто його знає
Іван Показати IP 11 Червня 2017 17:47
Зальотні напевно,а молода з Луцька?
Лучанин до Іван Показати IP 12 Червня 2017 10:17
З Прилуцька
українські гниди Показати IP 11 Червня 2017 18:32
Мафія безсмертна ... паразити українського народу рулять - п**дять і пиздять з країни 26 років
Пфф Показати IP 11 Червня 2017 18:59
Міщук рішив блатанути, на гавурі жениться Лол
Крутяк Показати IP 12 Червня 2017 14:40
Крутяк, якщо про весілля написали в газеті то весілля вдалося ))))
Ххх Показати IP 13 Червня 2017 00:52
Купіть собі по автомату якщо зможете і не будете завідувати