Профіль користувача
![](/public/images/user_no_foto.png?1723051239)
Дівчатка наші - як завжди - на висоті!!!
P.S. і , звісно, приємно, що в новинах волейбол//дівчатка......... міститься нагадування про Фінал чотирьох баскетбол//хлопці=)))))))) вражає співдружність ігрових видів спорту на Волині=)))))))
ВСІ НА БАСКЕТ!!!!!!1
22 Квітня 2013 08:19
власне, про це і я відразу подумала!!!!!!!!!!! БАСКЕТБОЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК - давно пора!!! а прапорці - це вже, люди добрі, занадто=)))) сумніви в адекватності цих "прозасідавшихся" виникають все частіше...... ЯКІ ПРАПОРЦІ????????? і , до речі, їх би розвішували У ДЕРЖАВНИХ ІНСТАНЦІЯХ???? не в школах, не в місцях відпочинку та дозвілля молоді, не в закладах позашкільної освіти !!!!!!
страшно робиться від таких обговорень і ідей.... в наш час вже по-моєму кожен восьмикласник знає: запорукою будь-якого успішного проекту є ПРАВИЛЬНО ВИБРАНА І ЧІТКО ОКРЕСЛЕНА ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ (тобто, кому конкретно і яку користь принесе той чи інший захід)
Зайченко плачеться про нестачу коштів, перебуваючи на своїй посаді - навіть не підозрює про існування на "підопічній" йому території деяких видів спорту, а тут - бачте - прапорців забракло. Волинські діти - прапорці в зуби - і вперед - по алейці!!! босі, без форм, без інвентарю - вперед, волинські діти, до світової слави!
7 Лютого 2013 16:45
УРА-А-А-А-А-А-А-А-А-А-А-А-А-А!!!!!
23 Квітня 2012 16:26
Дорогий Олександре і всі інші...."доброзичливці" ... Національний Чемпіонат України з баскетболу - це і є Вища ліга !!!!!!!!ЦЕ ЧЕМПІОНСТВО - ВЕЛИЧЕЗНИЙ ЗДОБУТОК ДЛЯ МІСТА І ОБЛАСТІ.....не можна прирівнювати результат і рівень ліг....ТРЕБА РІВНЯТИ ДОКЛАДЕНІ ЗУСИЛЛЯ ПРИ НАЯВНИХ МОЖЛИВОСТЯХ... вітаємо наших дівчаток, бажаєм їм подальших успіхів, та все ж їх результат -ЗАКОНОМІРНИЙ! для їх успіху створені були передумови ось уже багато років...на противагу їм хлопці баскетболісти з власної ініціативи без наявності залу і навіть відлілень баскетболу для хлопчиків в ДЮСШ міста протягом БАГАТЬОХ років формували команду, водночас плекаючи власну молодь.....бігали в пошуках залу, коштів, спонсорів... і коли через стільки років, наперекір перешкодам і негараздам, зрештою знайшлися небайдужі люди,які підтримали команду ще й фінансово....ТО ВИ СМІЄТЕ ЗАЯВЛЯТИ : ДЕ НАШІ В ЗБІРНІЙ?????? Олександре! Вставай , іди і спитай у влади міста, у спортивних функціонерів....спитай у громадськості: Чому більше десятка років не було відділення баскетболухлопчики? Чому при наявності останні 4-5 років тренерів - для дітей так і немає залу в місті? Чому діти які зараз займаються - їздять на змагання за власний кошт, а приймати їх взагалі не мають ДЕ ??? який ТВІЙ вклад в розвиток дитячого і юнацького спорту ? І, ЗРЕШТОЮ , ЧОМУ ТИ ОСОБИСТО НЕ КУПИВ М'ЯЧ І НЕ ПОДАРУВАЙ ОБДАРОВАНІЙ ДИТИНІ ??? Може, той малий, якому б ти його подарував - став колись гравцем збірної. от так то. ТОМУ: УРА ! МИ ЧЕМПІОНИ! Є ЧИМ ПИШАТИСЯ, І , БЕЗУМОВНО, ДО ЧОГО ПРАГНУТИ !!!!! Вітаю усіх людей з спортивними успіхами ВОЛИНІ..... Перша домашня гра розіграшу Кубка України - 13 травня.... ПРИХОДЬТЕ ВСІ!!!! а, до речі, небайдужі, знаючі, фанати прихопіть но все-таки м'ячика....в подарунок... для початку.....
23 Квітня 2012 16:16
У 2025 році Путіну доведеться зупинити війну або провести нову мобілізацію, – Буданов
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
«Схуд на 10 кг»: волинські пожежники повернулися з Донеччини
Сьогодні 19:46
Сьогодні 19:46
У 9 справах з 10 українські суди скасовують штрафи від ТЦК
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Рідним загиблого на війні поліцейського з Волині Володимира Степашука вручили його посмертну нагороду
Сьогодні 19:08
Сьогодні 19:08
Прорив у Курській області: чим така важлива Суджа, де тривають бої, та реакція Путіна
Сьогодні 18:12
Сьогодні 18:12
У Раді запропонували мобілізувати правоохоронців, які перебувають на пенсії після 40 років
Сьогодні 17:51
Сьогодні 17:51
Користь для здоров'я і харчова цінність болгарського перцю
Сьогодні 17:01
Сьогодні 17:01