Вони загинули заради нас: у Луцьку віддали шану воїнам АТО/ООС. Фото
![](/resize/450x346/r/files/news/2019/11-10/280168/photo_2019-11-10_14-45-24w.jpg)
В обласному центрі пройшла низка пам’ятних заходів із вшанування загиблих на Сході України бійців.
Заходи розпочалися із панахиди, яку відслужили у Свято-Троїцькому кафедральному соборі. Люди прийшли сюди, щоб разом помолитися за душі побратимів, рідних та знайомих, які загинули, захищаючи рідну землю.
Після цього у Волинському драмтеатрі відбувся вечір-реквієм пам’яті волинян, які загинули у неоголошеній війні «Пам’ятай, Україно, Героїв своїх».
За тим, ветерани, родичі загиблих, представники обласної та міської влади, небайдужі громадяни зібралися на Театральному майдані. Вони поклали квіти до фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України».
Пам’ятні заходи продовжаться на міському кладовищі у селі Гаразджа. Там, на Алеї почесних поховань, можна ще раз помолитися за душі Героїв, які ціною власного життя зупинили російську навалу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Заходи розпочалися із панахиди, яку відслужили у Свято-Троїцькому кафедральному соборі. Люди прийшли сюди, щоб разом помолитися за душі побратимів, рідних та знайомих, які загинули, захищаючи рідну землю.
Після цього у Волинському драмтеатрі відбувся вечір-реквієм пам’яті волинян, які загинули у неоголошеній війні «Пам’ятай, Україно, Героїв своїх».
За тим, ветерани, родичі загиблих, представники обласної та міської влади, небайдужі громадяни зібралися на Театральному майдані. Вони поклали квіти до фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України».
Пам’ятні заходи продовжаться на міському кладовищі у селі Гаразджа. Там, на Алеї почесних поховань, можна ще раз помолитися за душі Героїв, які ціною власного життя зупинили російську навалу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На кордоні почали перевіряти військові квитки
Сьогодні 18:30
Сьогодні 18:30
Мобільних операторів зобов’язали збільшити роботу мереж в умовах блекауту із 4 до 10 годин
Сьогодні 18:11
Сьогодні 18:11
Чотирьох волинян повернули з російського полону
Сьогодні 17:51
Сьогодні 17:51
Луцька громада передала допомогу для трьох військових частин
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
Велике переселення: три ведмеді з Луцького зоопарку поїхали до Молдови, а на Волинь прибули лама й мари патагонські
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27
НАТО призначив спецпредставника в Україні
Сьогодні 16:10
Сьогодні 16:10
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.