USD 41.30 41.60
  • USD 41.30 41.60
  • EUR 41.40 41.70
  • PLN 10.32 10.45

В органах Волинської обласної прокуратури нема жодного прокурора з довічною групою інвалідності

22 Жовтня 2024 11:45
На тлі резонансних публікацій у медіа величезна увага громадськості прикута до теми встановлення прокурорам груп інвалідності та отримання пенсійних виплат, відтак у Волинську обласну прокуратуру надходить багато запитів на одержання цієї інформації.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

«Зважаючи на це, повідомляємо, що в органах Волинської обласної прокуратури два прокурорські працівники (з них – одна жінка) є особами з третьою групою інвалідності, яку їм встановлено тимчасово, а не довічно. При цьому жоден волинський прокурор не отримав групу інвалідності з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну», – йдеться в повідомленні.

Читати ще: За фіктивними довідками оформлювали інвалідність: на Волині ліквідували схему ухилення від мобілізації

Документи щодо встановлення прокурорам груп інвалідності на розгляді медико-соціальних експертних комісій не перебувають.

З приводу інформації, що окремі прокурори на Волині отримують пенсію, у відомстві зауважують, що в органах Волинської обласної прокуратури 31 прокурор отримує пенсійні виплати за вислугу років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 22 Жовтня 2024 12:39
а тих, що отримували "інвалідності" заради пенсії чи високих виплат від держави ще до вторгнення також нема? брехуни і хапуги, а якщо більш точно, мафія
Ірина Показати IP 22 Жовтня 2024 13:26
У них інший бізнес
Анонім Показати IP 22 Жовтня 2024 16:36
отримувати пенсію за вислугу до півмільйона грн на рік, не досягнувши віку навіть 50років, а також зарплату більше мільйона за рік, то нащо інвалідність. Інвалідність зачекає трохи, але недовго. Хапуги - пристрсуванці - це всі представники прокуратури. Інших там нема, вони туди не добираються. Це ж усі знають. Скільки можна вдавати "благородство". Скоро держави не буде, а вони все вдають.
Дещо знаючий до Анонім Показати IP 22 Жовтня 2024 20:25
Ви або нерозумний, або відвертий наклепник. Всіх до одного знаєте, хто і як туди потрапив на роботу? Гарантовано - не всіх. То як тоді можна заявляти «ВСІ представники прокуратури»?…
Саша Показати IP 22 Жовтня 2024 17:02
Молодці!!! Не зашкварились)))
Лучанин справедливий Показати IP 22 Жовтня 2024 17:51
Волинь- сила!!! Завжди було гордо розуміти, що я ВОЛИНЯНИН!!?
Анонім до Лучанин справедливий Показати IP 22 Жовтня 2024 19:36
Ахахах
Анонім Показати IP 22 Жовтня 2024 18:01
Маніпуляція. Довічної групи не мають, а групу, яку потрібно підтверджувати? Ви що не знаєте, що людям без кінцівок потрібно підтверджувати групу через рік?
Антон Показати IP 22 Жовтня 2024 18:08
Прокурори також люди. І мають право на пенсію по інвалідності, якщо діють по Закону.,
321 Показати IP 22 Жовтня 2024 21:29
Ну якщо всі здорові, то може того, на фронт?
Наташа Показати IP 22 Жовтня 2024 23:02
а ви гляньте по пенсіях суддів
Клава Показати IP 23 Жовтня 2024 04:21
справу про хабарництво в податковій розглядають до десяти літ, бо ще не всі "тимчасівки" спорудили ?..
Правда Показати IP 23 Жовтня 2024 10:02
Так це тільки прокуратура.А ще є суди,податкова,митниця,прикордонники,міграційна,пенсійний,МВС і т.д.А ще їх родина,родичі,куми,свати...Про чиновників і депутатів всіх рівнів промовчимо.Мільон запросто,якщо не більше.А хто це все буде перевіряти???Замкнуте коло чи "коло пошани".
хз Показати IP 23 Жовтня 2024 10:40
зрозуміло чому країна в *опі - всі керівники інваліди