USD 41.30 41.60
  • USD 41.30 41.60
  • EUR 41.30 41.65
  • PLN 10.56 10.68

Пост ТЦК у Луцьку з рушниці обстріляв 40-річний чоловік, – поліція

4 Вересня 2024 16:51
Поліцейські прокоментували затримання чоловіка, який обстріляв пост ТЦК у Луцьку.

Про це інформує поліція Волині.

Інцидент трапився вночі 27 серпня в обласному центрі. Невідомий відкрив вогонь по військовослужбовцях, які несли службу з охорони режимного об’єкту на посту. Військові відкрили вогонь у відповідь.

Внаслідок стрілянини одного військовослужбовця було поранено, він був госпіталізований. Після перестрілки невідомий втік.

Читати ще: Працівникам ТЦК на Волині дозволили стріляти на ураження, якщо є загроза життю

Провівши низку заходів, оперативники спільно із слідчими та співробітниками кримінального аналізу Нацполіції встановили місце перебування стрілка.

Сьогодні, 4 вересня, за силової підтримки спецпризначенців поліції КОРД правопорушника затримали.

Ним виявився 40-річний місцевий мешканець. Зброю у нього вилучили та направили на дослідження. Мотиви скоєння злочину фігурантом встановлюються слідством.

За фактом посягання на життя військовослужбовця триває досудове розслідування, розпочате за ст. 348 Кримінального кодексу України.

Після оголошення затриманому підозри вирішуватиметься питання про обрання йому запобіжного заходу – тримання під вартою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Сергій Показати IP 4 Вересня 2024 17:38
Хоч один нормальний чоловік!
Богдан до Сергій Показати IP 4 Вересня 2024 19:11
Йому юридично срака
волинянка до Сергій Показати IP 4 Вересня 2024 19:28
і де тут, недолуге, побачило чоловіка?! Чоловіки на фронті воюють, а поци штопані - "херої" в глибокому тилу - один стріляє, інший, сидячи у жінки під спідницею, сховався від мобілізації, - підтримує коментами. Що то срань, що інше((
Ігор до волинянка Показати IP 6 Вересня 2024 11:19
Ти дурна вівця. Якщо тебе як собаку закинуть на війну, то який ти в сраку герой. в тилу купа таких, які будуть своїх валити при потребі.
232 до Сергій Показати IP 5 Вересня 2024 00:58
Видно, таке ж лайно, як і ти. До війни не знімало вишиванку і, залившись горілкою, волало про те, як любить Україну і як захоплюється героїзмом вояків УПА. А як справа дійшла до реальних дій - обіср..ся і стріляє по-бандитськи в українських військових. Герой, нічого не скажеш!
Закину гроші Показати IP 4 Вересня 2024 19:43
Герой! Пиши куди скинути на адвоката
Бульба Показати IP 4 Вересня 2024 19:53
Багато емоцій… нажаль у нас люди для дерави!!!
Бульба Показати IP 4 Вересня 2024 19:54
Не буде толку в цій державі!!
Василь Петрович Показати IP 4 Вересня 2024 20:48
Тобто, поліція вже впевнена без суду , що затримали саме того хто стріляв? Навіть не підозрюваного? Чудєса!
Бульба до Василь Петрович Показати IP 5 Вересня 2024 01:19
Ви можете мене назвати зрадником…!! Але я впевнено звинувачую державу (саме державу, а не КРАЇНУ) винною в безчинствах і розгулі беззаконня в Україні!!! В нас два фронти- один з москалями, другий з державою в вигляді поліції, прокуратури, суддів, чиновників!!!!
Бульба Показати IP 5 Вересня 2024 02:10
Ми перетворилися в поліцейську тоталітарну державу з однією правлячою партією і відсутністю іншої думки ніж думка перезидента??? Далі необмежені повноваження силовиків і повна бездіяльність їх!! В що ми перетворили Україну!!!
Правда Показати IP 5 Вересня 2024 04:02
Що це було?Затримали біля РАГСу якусь людину(показушно),а потім виклали фото ніби зброї...Хто скоїв злочин з використанням зброї,завше її позбувається,це знають навіть діти.На кого це все розраховано?Невже і далі думають,що українці такі т....
Лучанин Показати IP 5 Вересня 2024 09:31
Кожен ж розуміє що це тільки початок, рідні загиблих і зниклих безвісти незаконно викрадених хлопців ще не раз подякують цим злочинцям у формі.