USD 41.30 41.60
  • USD 41.30 41.60
  • EUR 41.40 41.70
  • PLN 10.32 10.45

Генпрокурор Андрій Костін подав у відставку

22 Жовтня 2024 17:50
Генпрокурор Андрій Костін подав у відставку на тлі скандалів з приводу того, що прокурори отримували інвалідності.

Про це повідомив Офіс генпрокурора, передає Бабель.

Генеральний прокурор заявив, що йде у відставку після засідання Ради з національної безпеки та оборони України за участі президента Володимира Зеленського, на якій, за словами Костіна, йшлося про «очевидно аморальну ситуацію» з фальшивими інвалідностями посадових осіб державних органів.

Читти ще: В органах Волинської обласної прокуратури нема жодного прокурора з довічною групою інвалідності

«Я вдячний президенту України та Верховній Раді України за довіру. Але в цій ситуації вважаю правильним заявити про звільнення з посади Генерального прокурора», – зазначив Андрій Костін.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Red Показати IP 22 Жовтня 2024 18:21
Десь рік тому назад заходив в обласну прокуратуру по справах. Хотів знати підстави звернення прокурора у суд за захистом людини похилого віку у у суді. Далі охранника не пропустили. Охорона повідомила, що прокурор уже цим не займається. з нього зняли ці функції. Не хочуть займатися цим.
Андрій Показати IP 22 Жовтня 2024 18:57
піде на пенсію напевно... тож ТЦК по нього незважаючи вже на відсутність броні не піде....
Корiнний лучанин Показати IP 22 Жовтня 2024 19:06
"пора рвать когти"
Анонім Показати IP 22 Жовтня 2024 19:34
звалить з баблом за кордон - головне "покарання" для системних хапуг
Анонім Показати IP 22 Жовтня 2024 19:45
все хабарництво викривають журналісти, а для чого нам прокуратура? щоб кришувати усі можливі корупційні схеми - саме за це прокурори отримують зарплати і пенсії
Луцик Показати IP 22 Жовтня 2024 19:48
Тричі як кравченко нажме на курок
Месник до Луцик Показати IP 23 Жовтня 2024 12:17
Чи ти помилився - ти Лучик?
Хз Показати IP 22 Жовтня 2024 21:41
Він ж білий і пухнастий. Працюють інваліди, то хай працюють
Клава Показати IP 23 Жовтня 2024 04:10
на зорі незалежності забрів до кабінету прокурора Луцька Василя Куренди прохач.. вилив свій біль (по житловій справі).. натомість не почув нічого.. господар, вочевидь, чекав, поки той піде.. чого ж і заходив ?.. пізніше, в маршрутці, Куренда сором"язливо тицяв якусь цидулку, мовляв, посвідчення.. і за що цим "спрацьованим" такі пенсії ?..