Поховали волинянина, якого шукали 2 тижні
![](/files/news/2014/09-10/129836/images.jpg)
Бійця 51 ОМБ Романа Данилевича з села Облапи Ковельського району поховали вчора, 9 вересня на Волині.
«Рому, якого шукали сотні людей ще з 24 серпня... Шлях додому був довгий... Смерть від осколку, морг Старобешєво, морг Волновахи (в якому тіло сплутали і передали замість Мелітополя, куди поїхав брат на опізнання, в Мариуполь), морг Мариуполя, морг Дніпра..», - пише в мережі Наталія Соколова.
Мама Людмила, вся сім'я Романа, знайомі і родичі, волонтери зробили все , щоб знайти нашого героя і поховати вдома. СЛАВА ГЕРОЮ!!! ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!!
Окрім того, волонтер закликає повідомляти будь-яку відому інформацію про розшукуваних.
«За ці 16 днів спільного розшуку, брат і мама Данилевича подзвонили в наш Ковельський центр і надали на перевірку інформацію по іншим можливим загиблим волинянам, яка ретельно перевіряється! ЧОМУ Я ЦЕ ПИШУ? Тому що сьогодні не можна бути байдужими!!! Чужого горя не буває!!! Якщо у вас є точна інфа про розшукуваного, зателефонуйте !!! Морги переповнені неопізнаними тілами... Хлопців треба опізнати та поховати... Але я надіюся, що знайдемо з нашого списку зниклих без вісті і живих», - резюмує Соколова.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Рому, якого шукали сотні людей ще з 24 серпня... Шлях додому був довгий... Смерть від осколку, морг Старобешєво, морг Волновахи (в якому тіло сплутали і передали замість Мелітополя, куди поїхав брат на опізнання, в Мариуполь), морг Мариуполя, морг Дніпра..», - пише в мережі Наталія Соколова.
Мама Людмила, вся сім'я Романа, знайомі і родичі, волонтери зробили все , щоб знайти нашого героя і поховати вдома. СЛАВА ГЕРОЮ!!! ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!!
Окрім того, волонтер закликає повідомляти будь-яку відому інформацію про розшукуваних.
«За ці 16 днів спільного розшуку, брат і мама Данилевича подзвонили в наш Ковельський центр і надали на перевірку інформацію по іншим можливим загиблим волинянам, яка ретельно перевіряється! ЧОМУ Я ЦЕ ПИШУ? Тому що сьогодні не можна бути байдужими!!! Чужого горя не буває!!! Якщо у вас є точна інфа про розшукуваного, зателефонуйте !!! Морги переповнені неопізнаними тілами... Хлопців треба опізнати та поховати... Але я надіюся, що знайдемо з нашого списку зниклих без вісті і живих», - резюмує Соколова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721133329)
Віктор
Показати IP
11 Вересня 2014 10:04
Слава Героям!!!
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
У болгарському місті знайшли мертвим громадянина України
Сьогодні 13:56
Сьогодні 13:56
У Луцьку через п'яного водія зіткнулося чотири автомобілі
Сьогодні 13:07
Сьогодні 13:07
Двох прокурорів ОГП викрили на хабарі у $170 тисяч
Сьогодні 12:51
Сьогодні 12:51
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.