Для волинян безплатно виготовляють європейські протези
![](/resize/450x300/r/files/news/2014/09-13/130174/26170_17.jpg)
У Ковелі працює протезно-ортопедичний цех, де протези для громадян виготовляють і ставлять безкоштовно. А обладнання та технології – європейського зразка.
Працівники цеху готові прийняти всіх. До слова, протези ставлять не тільки волиняни, а й мешканці Закарпатської, Рівненської та інших областей України, - інформує Слово Волині.
Зі слів техніка цеху Валерія Тхоржевського, Ковельський протезно-ортопедичний цех відкрився у 1996 році.
«Спочатку протези виготовляли за власні кошти пацієнтів. Потім ми перейшли на державне фінансування. Відтак ми почали безкоштовно протезувати будь-якого українця починаючи від дітей, закінчуючи пенсіонерами», - проінформував лікар.
Тхоржевський повідомив, що задля виготовлення протезу людині потрібно лише взяти направлення у травматолога.
Зокрема, все обладнання та сировина для протезів поступає до цеху з Німеччини.
«У нас функціонує 19 станків. На виготовлення протеза ноги ми витрачаємо до 60 годин, а руки – 40 годин. Коли іде наплив людей, то працюємо швидше», - розповів Валерій Тхоржевський.
Технік мовив, що протези підбирають так, щоб підходили до всіх типів шкіри кожної людини.
«Поки ми робимо протез, людина лежить у лікарні. Практично не буває випадків, коли у громадян від протезу починається алергія», - підкреслив Тхоржевський.
Він додав, що у Ковельському протезно-ортопедичному цеху працює чотири техніки. А в місяць у середньому робітники виготовляють до 30 протезів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Працівники цеху готові прийняти всіх. До слова, протези ставлять не тільки волиняни, а й мешканці Закарпатської, Рівненської та інших областей України, - інформує Слово Волині.
Зі слів техніка цеху Валерія Тхоржевського, Ковельський протезно-ортопедичний цех відкрився у 1996 році.
«Спочатку протези виготовляли за власні кошти пацієнтів. Потім ми перейшли на державне фінансування. Відтак ми почали безкоштовно протезувати будь-якого українця починаючи від дітей, закінчуючи пенсіонерами», - проінформував лікар.
Тхоржевський повідомив, що задля виготовлення протезу людині потрібно лише взяти направлення у травматолога.
Зокрема, все обладнання та сировина для протезів поступає до цеху з Німеччини.
«У нас функціонує 19 станків. На виготовлення протеза ноги ми витрачаємо до 60 годин, а руки – 40 годин. Коли іде наплив людей, то працюємо швидше», - розповів Валерій Тхоржевський.
Технік мовив, що протези підбирають так, щоб підходили до всіх типів шкіри кожної людини.
«Поки ми робимо протез, людина лежить у лікарні. Практично не буває випадків, коли у громадян від протезу починається алергія», - підкреслив Тхоржевський.
Він додав, що у Ковельському протезно-ортопедичному цеху працює чотири техніки. А в місяць у середньому робітники виготовляють до 30 протезів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721200645)
Старий Батько
Показати IP
13 Вересня 2014 20:36
Можу допомогти придбати каску кевларову безплатно
![](/public/images/user_no_foto.png?1721200645)
о
Показати IP
13 Вересня 2014 21:19
Спасибо Европi!
Поблизу Луцька трапилася ДТП, є постраждалі
Сьогодні 09:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:16
На війні загинув військовий з Волині Ярослав Руднік
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
На Камінь-Каширщині блискавка влучила в господарську будівлю
Сьогодні 08:42
Сьогодні 08:42
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.