Бійці «Донбасу» потрапили в засідку

Намагаючись вийти з оточення під Іловайськом бійці «Донбасу» потрапили в засідку. Про це на своїй сторінці у мережі повідомив командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко.
«При спробі самостійного виходу з оточення, не дочекавшись допомоги, колона наших братів потрапила в засідку. Зараз зайняли кругову оборону і ведуть бій. Потрібна термінова допомога», - написав Семенченко.
З його слів, командувач Нацгвардії та міністр внутрішніх справ уже поінформовані про цю ситуацію.
Нагадаємо, вчора брат одного з бійців батальйону «Донбас» повідомив, що у добровольців закінчується зброя і вони провиватимуться з оточення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 10

Анонім
Показати IP
29 Серпня 2014 09:40
коментар було видалено

Саша
Показати IP
29 Серпня 2014 10:02
Держитесь братья!

009
Показати IP
29 Серпня 2014 10:09
З таким підходом у військовій справі як - що хочу те й ворочаю...таке і буде продовжуватись! Досить тих батальйонів! Треба робити одне військо і з одним командуванням. а не всяку махновщину розводити!!!

Анонім
Показати IP
29 Серпня 2014 10:13
коментар було видалено

Тримайтесь, жовнiри України ! Ви - українцi, а вони - 3,14***аси!
Невже не допоможуть українським воякам?!

титушко до Mik (галицька миша)
Показати IP
29 Серпня 2014 12:57
воїнам може допомогли б але не воякам(слабе слово).начинаетсья протистояння петра і бенi. офіційному Києву не потрібен сильний днeпр, вотчина йулі.а вона дуже скоро увірветься на арену.так що спасет только воинская смекалка.или погубит вояку-страшная бояка.

Анонім
Показати IP
29 Серпня 2014 11:39