30 волинян спецбатальйону «Січ» їдуть у зону АТО
![](/resize/450x299/r/files/news/2014/08-18/127505/sich.jpg)
Волинські бійці спецбатальйону «Січ» незабаром відправляться в зону антитерористичної операції. Серед них - майбутній військовий капелан, отець Олександр.
Про це розповів голова Любешівської районної організації ВО «Свобода» Анатолій Пушкін, - повідомили у прес-службі організації.
«Січовикам» доставили на полігон гуманітарну допомогу, та запевнили, що така допомога буде постійною, над чим працюють волонтери Волинського обласного комітету гуманітарного забезпечення війська.
Анатолій Пушкін розповів, що зустрів у «Січі» свого друга, голову Ківерцівської «Свободи», священика Олександра Вронського.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, отець Олександр (Вронський) пішов добровольцем у батальйон особливого призначення «Січ», який входить до складу Міністерства внутрішніх справ України. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл благословив його нести капеланську службу в «гарячих точках».
Зі слів Анатолія Пушкіна, атмосфера всередині батальйону – дружня та бойова.
«Вночі була тривога. В 4-й ранку холостою автоматною чергою будили. Військова підготовка – серйозна. На полігоні щоразу в різних умовах складності вистрілюємо по шість ріжків, 200 патронів. Проводиться постійна силова підготовка. Адже вишкіл веде бойовий офіцер із відповідним досвідом.
Увечері біля каплички друг Олександр править молебні – як майбутній військовий капелан. Найближчим часом він та ще 30 побратимів будуть перенаправлені в зону АТО», – поділився враженнями від відвідин спецбатальйону «Січ» Анатолій Пушкін.
Волинські активісти передали побратимам зі спецбатальйону «Січ» 4 тонни продуктів харчування, зібраних небайдужими волинянами на прохання волонтерів Волинського обласного комітету гуманітарного забезпечення війська.
Серед переданих спецбатальйону «Січ» провіанту – бульба, соки, макарони, сало, тушонки, цукерки тощо.
Раніше повідомлялося, що громада Іваничівського району зібрала 3 тонни харчів для бійців батальйону «Січ».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповів голова Любешівської районної організації ВО «Свобода» Анатолій Пушкін, - повідомили у прес-службі організації.
«Січовикам» доставили на полігон гуманітарну допомогу, та запевнили, що така допомога буде постійною, над чим працюють волонтери Волинського обласного комітету гуманітарного забезпечення війська.
Анатолій Пушкін розповів, що зустрів у «Січі» свого друга, голову Ківерцівської «Свободи», священика Олександра Вронського.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, отець Олександр (Вронський) пішов добровольцем у батальйон особливого призначення «Січ», який входить до складу Міністерства внутрішніх справ України. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл благословив його нести капеланську службу в «гарячих точках».
Зі слів Анатолія Пушкіна, атмосфера всередині батальйону – дружня та бойова.
«Вночі була тривога. В 4-й ранку холостою автоматною чергою будили. Військова підготовка – серйозна. На полігоні щоразу в різних умовах складності вистрілюємо по шість ріжків, 200 патронів. Проводиться постійна силова підготовка. Адже вишкіл веде бойовий офіцер із відповідним досвідом.
Увечері біля каплички друг Олександр править молебні – як майбутній військовий капелан. Найближчим часом він та ще 30 побратимів будуть перенаправлені в зону АТО», – поділився враженнями від відвідин спецбатальйону «Січ» Анатолій Пушкін.
Волинські активісти передали побратимам зі спецбатальйону «Січ» 4 тонни продуктів харчування, зібраних небайдужими волинянами на прохання волонтерів Волинського обласного комітету гуманітарного забезпечення війська.
Серед переданих спецбатальйону «Січ» провіанту – бульба, соки, макарони, сало, тушонки, цукерки тощо.
Раніше повідомлялося, що громада Іваничівського району зібрала 3 тонни харчів для бійців батальйону «Січ».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1722032929)
222
Показати IP
18 Серпня 2014 12:49
коментар було видалено
![](/public/images/user_no_foto.png?1722032929)
Вася
Показати IP
18 Серпня 2014 12:54
а батальйони *Мажор*, *3 рада* та *Семки* коли вже будуть накінець сформовані? А то вже тошнить від пяної гопоти що реве ночами на вулицях, та BID реву двигунів мажорних тачок теж
![](/public/images/user_no_foto.png?1722032929)
Українка
Показати IP
18 Серпня 2014 13:26
Хай Господь береже Вас..
![](/public/images/user_no_foto.png?1722032929)
007
Показати IP
18 Серпня 2014 13:27
в якому батальоні син порошенко служить!
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.