Самодіяльний «гурток Юний технік» грабував луцькі дачі

Із завершенням городнього сезону почастішали крадіжки з дачних масивів поблизу Луцька. До будиночків дачників залазять навіть діти – поживитися садівничим інвентарем та інструментами. А на Ковельщині з дач викрадають… свиней.
Луцька міліція вчора затримала двох неповнолітніх лучан – 13-річного Віталія та 15-річного Сергія. Хлопців звинувачують у пограбуванні дачі на вулиці Володимирській. На допиті школярі зізналися, що однієї ночі відімкнули двері будиночка і викрали з дачі 38-річного господаря велосипед, болгарку, дрель, шуруповерт і пакет із електро запчастинами.
Хлопці слізно розповіли, що давно мріють майструвати. Проте не мають, бідолашні, інструментів «юного техніка». Тепер самодіяльним гуртківцям загрожує колонія для неповнолітніх крадіїв.
У ніч на понеділок у селищі Люблинець Ковельського району невідомі саломани залізли в хлів місцевого жителя на дачному обійсті. Їх спокусило хрюкання маленьких поросят. Не довго думаючи, злодії вкинули поросяток у мішок і зникли в невідомому напрямку. Міліція розшукує крадіїв, щоб зіпсувати їм новорічний банкет зі свіжиною.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 4

Звинувачують у ПОГРАБУВАННІ, а судячи зі всього вони здійснили КРАДІЖКУ. А це різні статті Кримінального кодексу і покарання, відповідно, теж різне.

з нашим відсотком розкриття подібних справ думаю, міліціонерам таки не вдасться зіпсувати новорічний бенкет крадіїв.
Білий дім вивчає вартість утримання Гренландії для США, – WP
Сьогодні 15:10
Сьогодні 15:10
Продавали під марками відомих брендів: троє лучан в гаражі підпільно виготовляли агрохімікати
Сьогодні 14:53
Сьогодні 14:53
Смоленська авіакатастрофа: Польща висунула звинувачення 43 російським судмедекспертам
Сьогодні 14:37
Сьогодні 14:37
Замовила товарів на майже пів мільйона і не заплатила: жительку Ковеля судять за шахрайства
Сьогодні 14:04
Сьогодні 14:04
Країни ЄС запустили нову програму для підготовки України до членства в ЄС. Що вона передбачає
Сьогодні 13:47
Сьогодні 13:47
Адміністрація Трампа почала масово звільняти працівників сфери охорони здоров'я, – Reuters
Сьогодні 13:31
Сьогодні 13:31
У Ковелі працює управління з питань ветеранської політики
Сьогодні 13:15
Сьогодні 13:15
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.