USD 40.95 41.35
  • USD 40.95 41.35
  • EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.50 10.67

На Волині в багатоповерхівці облаштували підпільну гуральню

9 Травня 2016 10:11
Виробництво алкогольного сурогату облаштував в одній із багатоповерхівок у райцентрі Ковель місцевий мешканець. Поліція склала протокол про адміністративне правопорушення. Про це повідомляють у прес-службі волинської поліції.

Під час санкціонованого обшуку за одним із кримінальних проваджень у помешканні мешканця Ковеля поліцейські викрили підпільну гуральню.

Виробництво алкогольного сурогату чоловік облаштував за місцем проживання в одній із багатоповерхівок міста на вулиці Заводській. Під час обшуку на кухні працівники поліції виявили 21 літр готового алкоголю, 700 літрів браги та апарат для виготовлення. У цей час саме йшов процес його виготовлення.

Закваску поліцейські знищили, а на чоловіка склали адміністративний протокол за статтею 176 (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів дляйого вироблення) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Я Показати IP 9 Травня 2016 13:33
Так ця самогонка в сотні разів краща за той спиртяк що скрізь продають в магазинах.
Гріша Показати IP 9 Травня 2016 15:39
Кількість сурогату в магазинах досягая 80%,а людина для себе робила "натур-продукт" і це злочин ? А в магазинах перевірити якість слабо ? Але ж там все проплачено !!!!!!!!
Селянин Показати IP 9 Травня 2016 16:39
В нас в селі що найменше в кожній другій хаті є самогоний апарат, але обшуки поки що не проводились ні в кого(Слава Богу!) .А як прожити в селі без горілки ?Чи купувати в магазині шмурдяк за 60 гривень?
Бувалий Показати IP 9 Травня 2016 18:45
В Ковелі на привокзалці де багато мінтов, майже відкрито продають розбавлений напівтехнічний спирт / типа самогон / . Але цього ніхто " не бачить " , хоча це дійсно отрута . Так працює рехформована нова поліція ...
Василь до Бувалий Показати IP 9 Травня 2016 22:08
Рехформа працює для тих в кого немає грошей ,а в кого вони є х-*ен ложили на реформу і на "нову" поліцію.
Анонім Показати IP 9 Травня 2016 18:47
Відверто не тих ловлять
Анонім Показати IP 9 Травня 2016 22:44
Гарний апарат на фото. Скопіюю собі такий.