На Волині прихильникам Януковича міліція не дала виїхати до Києва
![](/resize/450x240/r/files/news/2013/12-04/101652/1dai.jpg)
Міліціонери «випадково» завернули назад автобус з прихильниками Януковича неподалік селища Ратно на Волині.
Ратнівчан, які їхали до Києва на підтримку Януковича, міліція переплутала з мітингувальниками Євромайдану і відправила назад в Ратно пішки, - повідомляють «Вісті Каменя».
Як йдеться у повідомленні, у Ратнівському районі була організована група осіб, які мали б долучитися до мітингу на підтримку сьогоднішньому злочинному режиму. Ініціативу, нібито, проявили місцеві священники однієї з течій православної церкви.
Та не встиг транспортний засіб віддалитися й на десяток кілометрів від райцентру, як його зупинила міліція. Правоохоронці заявили, що мовляв, на Євромайдан їхати не дозволять. Даремно керівники групи намагалися пояснити, що їдуть в Київ зовсім з іншими, прямо протилежними намірами. Їм не повірили.
Зі слів джерела, в автобусі швидко «знайшли» технічні несправності та інші причини, які забороняють експлуатацію і перевезення пасажирів і відправили на штрафмайданчик.
А невдалих підтримувачів Януковича міліцонери відправили до Ратного пішки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Ратнівчан, які їхали до Києва на підтримку Януковича, міліція переплутала з мітингувальниками Євромайдану і відправила назад в Ратно пішки, - повідомляють «Вісті Каменя».
Як йдеться у повідомленні, у Ратнівському районі була організована група осіб, які мали б долучитися до мітингу на підтримку сьогоднішньому злочинному режиму. Ініціативу, нібито, проявили місцеві священники однієї з течій православної церкви.
Та не встиг транспортний засіб віддалитися й на десяток кілометрів від райцентру, як його зупинила міліція. Правоохоронці заявили, що мовляв, на Євромайдан їхати не дозволять. Даремно керівники групи намагалися пояснити, що їдуть в Київ зовсім з іншими, прямо протилежними намірами. Їм не повірили.
Зі слів джерела, в автобусі швидко «знайшли» технічні несправності та інші причини, які забороняють експлуатацію і перевезення пасажирів і відправили на штрафмайданчик.
А невдалих підтримувачів Януковича міліцонери відправили до Ратного пішки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 11
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262906)
Anonimus
Показати IP
4 Грудня 2013 16:56
Kolu dojdytj do Ratna ? Mu jix zystrinemo....z podjakoju!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262906)
хвілолог до Anonimus
Показати IP
4 Грудня 2013 17:47
Букви вивчи, купи клаву, чурка неруський...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262906)
Xvilology до хвілолог
Показати IP
4 Грудня 2013 21:20
Literu F ne maesh ? Chu tu takij filolog , chu to takuj kompjyter ..
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262906)
патріот
Показати IP
4 Грудня 2013 18:49
За ТАКЕ мєнтів розстріляти мало)))
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262906)
Xodoki z Ratna - spo
Показати IP
4 Грудня 2013 21:05
Mu pojixalu , ale ne dojixalu . Groshi mysumo povernytu , chu mozem sobi ostavutu ?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262906)
слава
Показати IP
4 Грудня 2013 21:07
Господь зупинив цих гондурасів! Погана прикмета для ЗЕКА!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262906)
Злий
Показати IP
4 Грудня 2013 22:35
Я шокований від наших тупих ментів-полішуків. Воно,бовдур,стоїть і саме не знає що має робити і кого пресувати. Хотіли ж. рванути,а вийшло як завжди.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262906)
Вас
Показати IP
4 Грудня 2013 23:35
Шо за криси з ратна їхали?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262906)
иван
Показати IP
5 Грудня 2013 02:40
затримаеш погано и видпустиш тоже погано :-зовсім милиции голову затуманили чого ви вси вид нее хочети ? трошки затуркани поробуй вам всим вгоди
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262906)
Для роздумів, як все
Показати IP
5 Грудня 2013 02:45
http://ukrpravda.ua/news/evrozveri-anatomiya-proevropeyskogo-bespredela
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262906)
Ратнівчанин
Показати IP
5 Грудня 2013 17:23
Вказаний факт дійсно мав місце! Міліція зупинила о 21.год 23 листопада на виїзді з Ратне два автобуси з паломниками Московського патріархату, бо думали, що це "бютівці" їдуть на Майдан! Протримавши 100 чоловік з двома водіями більше чотирьох годин на холоді, людей відправили пішки в Ратне, а комфортабельні автобуси, які мали всі необхідні дозволи і ліцензії для перевезення пасажирів, порожніми направили в Ковель! Міліція спричинила людям великі фінансові збитки і незручності, адже вночі всім, в т.ч. моїй дружині з сусідкою, довелося манівцями добиратися в Ратне та ряд віддалених населених пунктів району (у с.Велимче, с.Самари тощо). Обуренню людей міліцейському свавіллю і підлій брехні їх керівництва не має меж!!! Ратнівська районна рада одноголосно підтримала депутатський запит депутата із "Батьківщини" про цей дикий випадок і направила його для реагування у прокуратуру та міліцію!!! Чекаємо відповіді і звільнення з посад тих, хто безпідставно познущався із сотні людей, не пустивши їх на Київ!!!
З нагоди професійного свята колективи волинської екстренки та обласної лікарні отримали подяки від прем’єр-міністра
Сьогодні 16:42
Сьогодні 16:42
Власники української мережі мікропозик з мільйонними відсотками мають російські паспорти, – «Схеми»
Сьогодні 16:09
Сьогодні 16:09
Під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув Герой з Луцька Олексій Цехош
Сьогодні 15:35
Сьогодні 15:35
На Донеччині загинув волинський Герой Юрій Семенюк
Сьогодні 14:28
Сьогодні 14:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.