Десятки рятувальників «гасили» пожежу на волинській фабриці
У селі Липини Луцького району на ТзОВ «Тигрес-люкс» рятувальники здійснили тактико-спеціальні навчання з організації та гасіння пожеж і рятування людей на промислових підприємствах 4 грудня.
Згідно з тактичним задумом, від працівника охорони підприємства надійшло повідомлення про пожежу у складському корпусі, що виникла внаслідок короткого замикання електромережі. За допомогою первинних засобів пожежогасіння її самостійно намагалися ліквідувати працівники фабрики, однак їм це не вдалося, повідомили у прес-службі волинських рятувальників.
До місця події виїхала чергова варта ДПРЧ-1 міста Луцька на чолі з начальником частини, який після прибуття на місце пожежі підтвердив підвищений номер виклику.
За декілька хвилин до місця події прибули чергові варти рятувальників обласного центру У ДСНС України у Волинській області. Всього на місці умовної пожежі було зосереджено 7 одиниць основної та спеціальної техніки, 33 рятувальники, а також медична бригада та працівники міліції. Також створений оперативний штаб, до складу якого увійшли працівники адміністрації підприємства та оперативно-координаційного центру управління ДСНС в області.
Для пошуку постраждалих рятувальники працювали всередині складського приміщення у складі 3-ох ланок газодимозахисної служби, а для гасіння умовного вогню за допомоги колінчатого підйомника подали потужні водяні струмені на дах будівлі.
У підсумку бійці ДСНС оперативно ліквідували пожежу та евакуювали усіх постраждалих.
Саме такі навчання у майбутньому дадуть змогу оперативно ліквідувати вже не умовну, а справжню пожежу, відвернути реальну загрозу і допоможе ліквідувати її в найкоротший строк і з найменшими збитками, йдеться у повідомленні рятувальників.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Згідно з тактичним задумом, від працівника охорони підприємства надійшло повідомлення про пожежу у складському корпусі, що виникла внаслідок короткого замикання електромережі. За допомогою первинних засобів пожежогасіння її самостійно намагалися ліквідувати працівники фабрики, однак їм це не вдалося, повідомили у прес-службі волинських рятувальників.
До місця події виїхала чергова варта ДПРЧ-1 міста Луцька на чолі з начальником частини, який після прибуття на місце пожежі підтвердив підвищений номер виклику.
За декілька хвилин до місця події прибули чергові варти рятувальників обласного центру У ДСНС України у Волинській області. Всього на місці умовної пожежі було зосереджено 7 одиниць основної та спеціальної техніки, 33 рятувальники, а також медична бригада та працівники міліції. Також створений оперативний штаб, до складу якого увійшли працівники адміністрації підприємства та оперативно-координаційного центру управління ДСНС в області.
Для пошуку постраждалих рятувальники працювали всередині складського приміщення у складі 3-ох ланок газодимозахисної служби, а для гасіння умовного вогню за допомоги колінчатого підйомника подали потужні водяні струмені на дах будівлі.
У підсумку бійці ДСНС оперативно ліквідували пожежу та евакуювали усіх постраждалих.
Саме такі навчання у майбутньому дадуть змогу оперативно ліквідувати вже не умовну, а справжню пожежу, відвернути реальну загрозу і допоможе ліквідувати її в найкоротший строк і з найменшими збитками, йдеться у повідомленні рятувальників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722263453)
Лучанин
Показати IP
4 Грудня 2013 17:09
Я б навіть сказав дуже оперативно, це можна побачити на відео.
З нагоди професійного свята колективи волинської екстренки та обласної лікарні отримали подяки від прем’єр-міністра
Сьогодні 16:42
Сьогодні 16:42
Власники української мережі мікропозик з мільйонними відсотками мають російські паспорти, – «Схеми»
Сьогодні 16:09
Сьогодні 16:09
Під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув Герой з Луцька Олексій Цехош
Сьогодні 15:35
Сьогодні 15:35
На Донеччині загинув волинський Герой Юрій Семенюк
Сьогодні 14:28
Сьогодні 14:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.