Запаленими лампадками Рожище зустрічало загиблого «кіборга»
![](/files/news/2015/04-30/152441/IMG_1514-300x200.jpg)
Вечірнє небо Рожища розірвало стоголосе «Слава Героям!». Так зустрічали земляки свого героя, 34-річного Василя Смолярчука з села Тристень сьогодні, 30 квітня.
Довгою виявилась остання дорога солдата до рідного дому. Нагадаємо, хлопця дістали з-під завалів аеропорту та поховали у Дніпропетровську ще на початку року. Проте ідентифікувати тіло Василя по експертизі ДНК змогли лише зараз.
Поховання Героя відбудеться завтра, 1 травня, о 14:00 год у селі Тристень.
Боєць вісімдесятої механізованою бригади Василь Смолярчук – один з тих, хто відважно, до останніх сил боровся за Донецький аеропорт.
18 січня Василь востаннє телефонував до рідних, пізніше будь-яка інформація про військовика зникла. Його не було ні в списках полеглих, ні в списках полонених. Рідні звернулися за допомогою у пошуках до волонтерів. Довгих три місяці невідомості і лише після зданого аналізу ДНК тіло солдата знайшли похованим у Дніпропетровську.
А сьогодні представники ГФ «Народна самооборона міста Рожища» та військкомату пізно ввечері доправили труну з тілом загиблого на рідну землю. На центральну площу міста зійшлося чимало людей, аби віддати останню шану своєму захиснику.
Миготіли десятки лампадок у руках дітей, а з очей дорослих, навіть чоловіків, котилися сльози. Сльози болю, сльози вдячності та надії.
Священики відслужили спільну молебень, люди навколішки прощались з Героєм.
Пізніше процесія попрямувала до рідного села солдата – села Тристень Рожищенського району, де на сина, брата (Василь з багатодітної сім’ї), чоловіка та татуся ( сиротою залишилась чотирирічна донечка) чекали його рідні, друзі, односельці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Довгою виявилась остання дорога солдата до рідного дому. Нагадаємо, хлопця дістали з-під завалів аеропорту та поховали у Дніпропетровську ще на початку року. Проте ідентифікувати тіло Василя по експертизі ДНК змогли лише зараз.
Поховання Героя відбудеться завтра, 1 травня, о 14:00 год у селі Тристень.
Боєць вісімдесятої механізованою бригади Василь Смолярчук – один з тих, хто відважно, до останніх сил боровся за Донецький аеропорт.
18 січня Василь востаннє телефонував до рідних, пізніше будь-яка інформація про військовика зникла. Його не було ні в списках полеглих, ні в списках полонених. Рідні звернулися за допомогою у пошуках до волонтерів. Довгих три місяці невідомості і лише після зданого аналізу ДНК тіло солдата знайшли похованим у Дніпропетровську.
А сьогодні представники ГФ «Народна самооборона міста Рожища» та військкомату пізно ввечері доправили труну з тілом загиблого на рідну землю. На центральну площу міста зійшлося чимало людей, аби віддати останню шану своєму захиснику.
Миготіли десятки лампадок у руках дітей, а з очей дорослих, навіть чоловіків, котилися сльози. Сльози болю, сльози вдячності та надії.
Священики відслужили спільну молебень, люди навколішки прощались з Героєм.
Пізніше процесія попрямувала до рідного села солдата – села Тристень Рожищенського району, де на сина, брата (Василь з багатодітної сім’ї), чоловіка та татуся ( сиротою залишилась чотирирічна донечка) чекали його рідні, друзі, односельці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Громада на Волині продає млин за 440 тисяч. Фото
Сьогодні 18:56
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:56
Поблизу Луцька не розминулися два Renault
Сьогодні 18:28
Сьогодні 18:28
У Бангладеш під час масштабних протестів загинула сотня людей, по всій країні ввели комендантську годину
Сьогодні 18:00
Сьогодні 18:00
Ситуація на лінії зіткнення – під контролем ЗСУ, – Генштаб
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
В Україні запрацювала гаряча лінія з питань енергетики
Сьогодні 16:08
Сьогодні 16:08
На Волині – смертельна ДТП: зіштовхнулися Audi та ВАЗ
Сьогодні 15:12
Сьогодні 15:12
Волинське місто запланувало поточний ремонт доріг![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:44
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:44