Восьмеро прикордонників повернулися на Волинь з-під Мар’їнки
![](/resize/450x337/r/files/news/2015/06-18/157167/6787878.jpg)
Волинські прикордонники прибули з-під Мар’їнки та Авдіївки. Про це інформують у прес-службі Волинської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
18 червня 2015 року на Волинь прибули восьмеро демобілізованих бійців Луцького прикордонного загону, які брали участь у бойових діях із російсько-терористичними військами на лінії розмежування від Авдіївки до Мар’їнки Донецької області. Серед них – і старшина застави оперативно-бойової комендатури Луцького прикордонного загону, свободівець із Володимира-Волинського Олександр Приступа.
«Ми раді, що повернулися на рідну землю живі-здорові. Разом із тим, нас не може влаштовувати той стан, у якому сьогодні перебуває наша країна. Ми не за те стояли на Майдані, а тепер воюємо на російсько-українському фронті, щоб терпіти ту брехню й корупцію, які сьогодні пронизують теперішню владу. Чому влада досі не хоче визнати, що на сході відбувається не АТО, а справжня війна? Як ми можемо досі торгувати з Росією, якщо гроші від цієї торгівлі йдуть на вбивство наших співвітчизників? Це абсурд! Це зовсім не вкладається в голови тих, хто стоїть на передовій», – заявив по приїзді на рідну землю Олександр Приступа.
«Головне завдання нашого прикордонного загону – недопуск зброї, наркотиків та інших небезпечних вантажів через кордон нашої країни. На мій погляд, із цим завданням наші бійці справилися з честю, хоча весь час ризикували життям, перебуваючи під постійними обстрілами. А щодо планів на майбутнє – то ми не зупинимось на півдорозі, будемо продовжувати боротьбу за ту Україну, якою її бачили наші доблесні предки. Якщо не на сході країни, то на місцях. Бо наша влада, на жаль, – це суцільне «болото», особливо тут, у нас, у Володимирі-Волинському», – додає старший прапорщик Луцького прикордонного загону.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
18 червня 2015 року на Волинь прибули восьмеро демобілізованих бійців Луцького прикордонного загону, які брали участь у бойових діях із російсько-терористичними військами на лінії розмежування від Авдіївки до Мар’їнки Донецької області. Серед них – і старшина застави оперативно-бойової комендатури Луцького прикордонного загону, свободівець із Володимира-Волинського Олександр Приступа.
«Ми раді, що повернулися на рідну землю живі-здорові. Разом із тим, нас не може влаштовувати той стан, у якому сьогодні перебуває наша країна. Ми не за те стояли на Майдані, а тепер воюємо на російсько-українському фронті, щоб терпіти ту брехню й корупцію, які сьогодні пронизують теперішню владу. Чому влада досі не хоче визнати, що на сході відбувається не АТО, а справжня війна? Як ми можемо досі торгувати з Росією, якщо гроші від цієї торгівлі йдуть на вбивство наших співвітчизників? Це абсурд! Це зовсім не вкладається в голови тих, хто стоїть на передовій», – заявив по приїзді на рідну землю Олександр Приступа.
«Головне завдання нашого прикордонного загону – недопуск зброї, наркотиків та інших небезпечних вантажів через кордон нашої країни. На мій погляд, із цим завданням наші бійці справилися з честю, хоча весь час ризикували життям, перебуваючи під постійними обстрілами. А щодо планів на майбутнє – то ми не зупинимось на півдорозі, будемо продовжувати боротьбу за ту Україну, якою її бачили наші доблесні предки. Якщо не на сході країни, то на місцях. Бо наша влада, на жаль, – це суцільне «болото», особливо тут, у нас, у Володимирі-Волинському», – додає старший прапорщик Луцького прикордонного загону.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На Волині спрощенці додали до бюджету 734 мільйони гривень
Сьогодні 06:44
Сьогодні 06:44
В Україні подорожчали кавуни
Сьогодні 06:16
Сьогодні 06:16
Не пішов на пенсію через нудьгу: в США 94-річного чоловіка визнали найстарішим водієм автобуса у світі
Сьогодні 00:36
Сьогодні 00:36
26 липня: свята, події, факти. Горохів отримав Магдебурзьке право та День парашутиста
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Землю накриє подвійний метеоритний дощ: коли та як дивитися
25 Липня 2024 23:46
25 Липня 2024 23:46
«Це диво, такого ніде на планеті немає»: у Каховському водосховищі вирує життя, – The Guardian
25 Липня 2024 23:29
25 Липня 2024 23:29
На Волині громади залучили понад 1,5 млн грн туристичного збору
25 Липня 2024 23:11
25 Липня 2024 23:11
Ухилення від мобілізації: чи відправили шкільного кочегара з Волині за ґрати
25 Липня 2024 22:53
25 Липня 2024 22:53