Волинський боєць не може домогтися компенсації та документів. УТОЧНЕНО
![](/files/news/2015/06-17/157037/dembelski.jpg)
Волинські військові, які боронили державу на сході, не можуть отримати документів та належного їм матеріального забезпечення.
Зокрема, з проханням про допомогу звернувся до представників влади боєць з Ковеля Фелікс Герасімов, боєць Першого батальйону територіальної оборони «Волинь». Під час несення військової служби боєць травмувався і тривалий час перебував на лікуванні. Однак жодної грошової допомоги від держави так і не отримав.
Про це напасав перший заступник голови облради Олександр Пирожик на своїй сторінці у Фейсбуці.
Як повідомив Інформаційному агенству Волинські Новини сам Фелікс Герасімов, він досі так і не отримав жодних документів - ні довідки про обставини отримання травми (форма 5), ні де він перебував, що робив, чи взагалі був задіяний взагалі в АТО.
Окрім цього, у бійця вимагають повернути майно, що згоріло. "І це не перший випадок, коли у бійців вимагають майно, яке було знищене в зоні АТО, багато хлопців з інших батальйонів повідомляють, що така проблема має місце", - каже боєць.
Нагадаємо, раніше ІА Волинські Новини вже писало про бюрократичні «муки» волинських бійців, які не можуть отримати обіцяних грошей.
Зокрема, волинянин Дмитро Шетела після демобілізації він так і не отримав ні «дембельських» грошей, нічого не виплатили йому й за поранення. Земельну ділянку, на отримання якої написав заяву, теж поки не отримав.
Зі слів Олександра Пирожика, останнім часом до нього звертається все більше вояків із АТО, які скаржаться, що їх ошукують із виплатами грошових компенсацій та виплат за участь в російсько-українській війні.
«Дещо вдається вирішувати в робочому порядку, але відстоювати подібні питання стає дедалі важче. І сесій чекати, поки їх призначать, якось не випадає. Доводиться починати діяти депутатськими зверненнями», - написав Пирожик.
З відповідним депутатським запитом він звернувся до голови Волинської ОДА Володимира Гунчика.
Зауважимо, запит Олександра Пирожика на момент публікації був оформлений неправильно, зокрема, зазначалося, що боєць був поранений, хоча насправді він був травмований під час несення військової служби.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Зокрема, з проханням про допомогу звернувся до представників влади боєць з Ковеля Фелікс Герасімов, боєць Першого батальйону територіальної оборони «Волинь». Під час несення військової служби боєць травмувався і тривалий час перебував на лікуванні. Однак жодної грошової допомоги від держави так і не отримав.
Про це напасав перший заступник голови облради Олександр Пирожик на своїй сторінці у Фейсбуці.
Як повідомив Інформаційному агенству Волинські Новини сам Фелікс Герасімов, він досі так і не отримав жодних документів - ні довідки про обставини отримання травми (форма 5), ні де він перебував, що робив, чи взагалі був задіяний взагалі в АТО.
Окрім цього, у бійця вимагають повернути майно, що згоріло. "І це не перший випадок, коли у бійців вимагають майно, яке було знищене в зоні АТО, багато хлопців з інших батальйонів повідомляють, що така проблема має місце", - каже боєць.
Нагадаємо, раніше ІА Волинські Новини вже писало про бюрократичні «муки» волинських бійців, які не можуть отримати обіцяних грошей.
Зокрема, волинянин Дмитро Шетела після демобілізації він так і не отримав ні «дембельських» грошей, нічого не виплатили йому й за поранення. Земельну ділянку, на отримання якої написав заяву, теж поки не отримав.
Зі слів Олександра Пирожика, останнім часом до нього звертається все більше вояків із АТО, які скаржаться, що їх ошукують із виплатами грошових компенсацій та виплат за участь в російсько-українській війні.
«Дещо вдається вирішувати в робочому порядку, але відстоювати подібні питання стає дедалі важче. І сесій чекати, поки їх призначать, якось не випадає. Доводиться починати діяти депутатськими зверненнями», - написав Пирожик.
З відповідним депутатським запитом він звернувся до голови Волинської ОДА Володимира Гунчика.
Зауважимо, запит Олександра Пирожика на момент публікації був оформлений неправильно, зокрема, зазначалося, що боєць був поранений, хоча насправді він був травмований під час несення військової служби.
Останнім часом до мене звертається все більше вояків із АТО, які скаржаться, що їх "намахують" із виплатами грошових ком...
Posted by Олександр Пирожик on 17 Июнь 2015 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Не пішов на пенсію через нудьгу: в США 94-річного чоловіка визнали найстарішим водієм автобуса у світі
Сьогодні 00:36
Сьогодні 00:36
26 липня: свята, події, факти. Горохів отримав Магдебурзьке право та День парашутиста
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Землю накриє подвійний метеоритний дощ: коли та як дивитися
25 Липня 2024 23:46
25 Липня 2024 23:46
«Це диво, такого ніде на планеті немає»: у Каховському водосховищі вирує життя, – The Guardian
25 Липня 2024 23:29
25 Липня 2024 23:29
На Волині громади залучили понад 1,5 млн грн туристичного збору
25 Липня 2024 23:11
25 Липня 2024 23:11
Ухилення від мобілізації: чи відправили шкільного кочегара з Волині за ґрати
25 Липня 2024 22:53
25 Липня 2024 22:53
Третині українців вистачає грошей тільки на їжу і складно купувати одяг, – Центр Разумкова
25 Липня 2024 22:35
25 Липня 2024 22:35
Волинські аграрії завершують збір озимої пшениці
25 Липня 2024 22:17
25 Липня 2024 22:17
На Волині перейменують 115 вулиць
25 Липня 2024 21:59
25 Липня 2024 21:59
Тарифи на мобільний зв'язок зростуть на 50%, – експерт
25 Липня 2024 21:41
25 Липня 2024 21:41