Волиняни створюватимуть укріплення на сході
Безпосередню участь у створенні фортифікаційних споруд братиме Волинська область.
Про це під час оперативної наради 16 березня повідомив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.
З його слів, під час наради у президента йшлося паро те, що кожна область братиме участь у створенні фортифікаційних споруд 1-3 рубежів оборони на сході в місцях можливого проникнення ворожих військ.
Таке завдання довели і до Волині, де до 1 травня потрібно організувати, проконтролювати і забезпечити роботу з будівництва шести опорних пунктів на території Донецької та Луганської областей.
Потрібно напрацювати шляхи вирішення завдання, для чого зберуть представників влади та бізнесу.
До 18 березня відповідні пропозиції повинні бути надіслані на доопрацювання в Кабмін, після чого буде видана відповідна постанова уряду.
Нагадаємо, 14 березня Президент України Петро Порошенко провів нараду з головами обласних державних адміністрацій щодо забезпечення мобілізації, демобілізації військових та спорудження фортифікаційних споруд вздовж лінії оборони.
Порошенко наголосив на важливості спорудження ефективної лінії захисту. ”Уже з урахуванням нашого досвіду, найкращих зразків проектів фортифікаційних споруд, бліндажів, розташування опорних пунктів, маємо побудувати в найкоротші терміни високоефективну, глибокоешелонову оборону”, – підкреслив Порошенко.
На його переконання, кожен регіон має долучитися до спорудження укріплень. ”Кожна область має зробити свій посильний внесок у фортифікаційні роботи, якщо ми не хочемо зустрічати ворога на кордоні у своєму місті”, – сказав президент, додавши, що за кожною областю буде закріплена частина робіт, за терміни виконання та якість яких вона відповідатиме.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це під час оперативної наради 16 березня повідомив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.
З його слів, під час наради у президента йшлося паро те, що кожна область братиме участь у створенні фортифікаційних споруд 1-3 рубежів оборони на сході в місцях можливого проникнення ворожих військ.
Таке завдання довели і до Волині, де до 1 травня потрібно організувати, проконтролювати і забезпечити роботу з будівництва шести опорних пунктів на території Донецької та Луганської областей.
Потрібно напрацювати шляхи вирішення завдання, для чого зберуть представників влади та бізнесу.
До 18 березня відповідні пропозиції повинні бути надіслані на доопрацювання в Кабмін, після чого буде видана відповідна постанова уряду.
Нагадаємо, 14 березня Президент України Петро Порошенко провів нараду з головами обласних державних адміністрацій щодо забезпечення мобілізації, демобілізації військових та спорудження фортифікаційних споруд вздовж лінії оборони.
Порошенко наголосив на важливості спорудження ефективної лінії захисту. ”Уже з урахуванням нашого досвіду, найкращих зразків проектів фортифікаційних споруд, бліндажів, розташування опорних пунктів, маємо побудувати в найкоротші терміни високоефективну, глибокоешелонову оборону”, – підкреслив Порошенко.
На його переконання, кожен регіон має долучитися до спорудження укріплень. ”Кожна область має зробити свій посильний внесок у фортифікаційні роботи, якщо ми не хочемо зустрічати ворога на кордоні у своєму місті”, – сказав президент, додавши, що за кожною областю буде закріплена частина робіт, за терміни виконання та якість яких вона відповідатиме.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Луцька громада відправила військовим 80 дронів
Сьогодні 18:09
Сьогодні 18:09
Обійшов периметр та позначив розташовану техніку: як держзрадник Ілля Сметанін здав ФСБ Луцький аеродром для обстрілу
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
У Німеччині в ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14