В Пісках: на передовому рубежі оборони армії
![](/resize/450x360/r/files/news/2014/12-16/139149/384609784.png)
Передовий рубіж оборони армії, село Піски біля Донецького аеропорту, щодня накривають як не "Градами", то артилерією або ж із мінометів. Більшість селян виїхали та лишилися пенсіонери, яким нікуди їхати, йдеться в сюжеті ТСН.
Нині у Пісках земля рясно засіяна нерозірваними мінами. Зі стрілецької зброї селище, навіть за режиму тиші, противник прострілює з кількох сторін. В той же час, масованих обстрілів важкими снарядами тут дійсно не було від минуло вівторка, втім і без так званого "турбуючого вогоню" не минула жодна доба на тижні.
"На паралельному блокпосту – на виїзді з села був обстріляний блокпост з БТР. Він виїхав трошки, щоб його неможна було знищити, здійснив обстріл, хвилин 40, і вони пішли", - розповідає боєць полку "Дніпро 1" Шут.
Великі "сто двадцяті" міни – танкові, осколкові з бронебійними, різноманітні артилерійські та, навіть реактивні від середини літа тут літають регулярно, і встигли перетворити передмістя Донецька, з боку Київського району, у район, що йому більше підходить назва "сталкер". Місцевих мешканців залишилося кілька десятків. Територія – географічно ні, а от реально – прикордонна.
Хлопці впевнені, що бойовикам тут нічого робити, але зізнаються, що ширяться чутки, що нібито Піски та аеропорт розміняють і увесь укріпрайон відійде противнику. От тільки такий сценарій, кажуть, для них стовідсотково неприйнятний.
Бійці запевняють – настрій бадьорий, дух бойовий, налаштовані рішуче. Тож, йти з Пісків та залишати цю позицію воїни точно не збираються.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нині у Пісках земля рясно засіяна нерозірваними мінами. Зі стрілецької зброї селище, навіть за режиму тиші, противник прострілює з кількох сторін. В той же час, масованих обстрілів важкими снарядами тут дійсно не було від минуло вівторка, втім і без так званого "турбуючого вогоню" не минула жодна доба на тижні.
"На паралельному блокпосту – на виїзді з села був обстріляний блокпост з БТР. Він виїхав трошки, щоб його неможна було знищити, здійснив обстріл, хвилин 40, і вони пішли", - розповідає боєць полку "Дніпро 1" Шут.
Великі "сто двадцяті" міни – танкові, осколкові з бронебійними, різноманітні артилерійські та, навіть реактивні від середини літа тут літають регулярно, і встигли перетворити передмістя Донецька, з боку Київського району, у район, що йому більше підходить назва "сталкер". Місцевих мешканців залишилося кілька десятків. Територія – географічно ні, а от реально – прикордонна.
Хлопці впевнені, що бойовикам тут нічого робити, але зізнаються, що ширяться чутки, що нібито Піски та аеропорт розміняють і увесь укріпрайон відійде противнику. От тільки такий сценарій, кажуть, для них стовідсотково неприйнятний.
Бійці запевняють – настрій бадьорий, дух бойовий, налаштовані рішуче. Тож, йти з Пісків та залишати цю позицію воїни точно не збираються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На Волині ще одна церковна громада приєдналася до ПЦУ
Сьогодні 16:28
Сьогодні 16:28
ЄС перерахував Україні транш макрофіну на 4,2 млрд євро
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
На Волині загинув 17-річний мотоцикліст
Сьогодні 15:08
Сьогодні 15:08
На війні загинув 23-річний Герой з Волині Андрій Качковський
Сьогодні 14:52
Сьогодні 14:52
НБУ обмежить перекази за картками: назвали терміни
Сьогодні 14:36
Сьогодні 14:36
Проєкт на 2 млн євро. В Україні мінні поля очищатимуть жіночі команди з навченими собаками
Сьогодні 14:19
Сьогодні 14:19
Делегація Волині відвідала Вінницьку громаду
Сьогодні 13:46
Сьогодні 13:46