USD 41.35 41.65
  • USD 41.35 41.65
  • EUR 41.50 41.90
  • PLN 10.30 10.60

У Міноборони повідомили, коли військові літаки залишать волинське небо

17 Травня 2016 15:48
Бойові спроможності української військової авіації нарощують цьогоріч. Навчальні польоти тривають на базі військового аеродрому у Луцьку.

Льотно-методичний збір льотного складу бомбардувальної та розвідувальної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України триває на Волині у період із 14 квітня до 3 червня. Керівник зборів — льотчик 1-го класу генерал-майор Олексій Котов.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони України.

Пілоти та штурманський склад, які тренуються на Волині прибули зі складу однієї з бригад тактичної авіації з Хмельниччини. Основна мета зборів — підготовка молодого льотного складу вдень та вночі на фронтових бомбардувальниках та літаках-розвідниках у різних погодних умовах та у різний час доби.

Льотчики навчаються виконувати складні види маневрів у повітрі.

Тренуються українські військові авіатори на літаках типу Су-24 та Л-39 «Альбатрос». Тренування інтенсивні. Наземні та інженерні служби тримають під постійним контролем готовність авіаційної техніки до виконання польотних завдань. Частина бойових літаків бригади пройшла модернізацію на авіаремонтних підприємствах України. Частина — відновлена після зняття зі зберігання із продовженням ресурсу використання.



— Літаки працюють, як нові, — говорить заступник командира ескадрильї з інженерно-авіаційної служби майор Віктор Волощук. — Наземний персонал досвідчений. Техніки — фахівці 1-го,2-го класу, багато мають класну кваліфікацію «майстер».

Як повідомив керівник зборів генерал-майор Олексій Котов, передислокація авіаторів з Хмельниччини та посилені тренування у небі над Волинню мають практичну мету.

— Практичне перебазування на новий аеродром, це також елемент льотної підготовки. За час зборів ми плануємо вдосконалити практичні навички льотного складу до виконання завдань із нового аеродрому базування у будь-яких метеорологічних умовах вдень та вночі. До того ж, саме на Волині розташовується авіаційний полігон. Час польоту до нього менший, а це — значна економія пально-мастильних матеріалів та коштів держави. Крім того, серед особового кладу є молоді пілоти. Вони пройшли курс навчання на Л-39, літали з інструктором та виконували вправи на тренажерах, а вже після цього пересіли у кабіни бомбардувальників та здійснили самостійні вильоти, — розповів генерал-майор Олексій Котов.

Серед льотного складу бригади, який задіяно до проведення збору, є учасники бойових дій, учасники АТО, та льотчики, які прийшли до війська по мобілізації із першою хвилею. Вони підписали контракт до кінця особливого періоду.

Керівництво Повітряних Сил ЗС України здійснює особистий контроль за проведенням цього заходу бойової підготовки льотного складу.

Зокрема, 16 травня командувач Повітряних Сил генерал-лейтенант Сергій Дроздов під час перебування на Волині зустрівся з особовим складом бригади та представниками органів державної влади та місцевого самоврядування.

— Цей рік визначений, як період відновлення бойових спроможностей української військової авіації. Ми докладемо максимум зусиль, щоби наші літаки та пілоти могли виконати будь-яке поставлене завдання, — повідомив генерал-лейтенант Сергій Дроздов.

Фото військових літаків у Луцьку розмістив у Фейсбуці керівник регіонального медіа-центру Міністерства Оборони, підполковник Володимир Скоростецький. "Описувати сам процес тренування пілотів – марно. Це потрібно бачити! Керовані волею і знаннями досвідчених пілотів багатотонні камуфльовані бомбардувальники легко здіймаються у повітря і зникають у хмарах. Чути лише ревіння двигунів", - написав він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.




Система Orphus