Міліціонери Волині поїхали на схід
![](/resize/450x333/r/files/news/2015/04-25/151809/PM976image006.jpg)
У відрядження на схід вирушили представники обласного апарату та міськрайвідділів міліції. Більшість із них уже кілька разів побували у зоні проведення антитерористичної операції. Про це інформують наші колеги з прес-служби волинської міліції.
На східних кордонах держави волинські правоохоронці будуть забезпечувати охорону громадського порядку, нестимуть службу на блокпостах і перевірятимуть транспортні засоби на наявність зброї та вибухових пристроїв. Крім того, перевірятимуть документи у підозрілих осіб щодо їх можливої причетності до кримінальних угрупувань та терористичних організацій.
Відправляючи колег у небезпечне відрядження, до правоохоронців зведеного загону звернувся начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига:
- Дякую вам за вашу принципову чоловічу позицію, за ваше тверде і вольове рішення – стати на захисті кордонів країни. На сході склалася складна, напружена і непередбачувана ситуація. Тож закликаю вас бути максимально уважними та виваженими. Вірю у ваш професіоналізм і вірність Присязі.
Благословив у тривале відрядження правоохоронців настоятель храму Святої Великомучениці Параскеви отець Валентин.
Керівник зведеного загону начальник відділу дільничних інспекторів міліції УГБ УМВС Юрій Столярчук буде супроводжувати бійців зведеного до місця призначення і разом із ними нестиме службу як у населених пунктах, так і на блокпостах. Тож, звернувшись до особового складу, наголосив на дотриманні заходів особистої безпеки під час несення служби та побажав правоохоронцям мужності й відваги у виконанні поставлених перед ними завдань.
- Особовий склад правоохоронців зведеного загону Волині добре підготовлений. Працівники пройшли курс навчань, тож готові до виконання завдань і фізично, і морально. Волинські правоохоронці віддані своїй державі та її народу, - доповів про готовність загону його керівник.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На східних кордонах держави волинські правоохоронці будуть забезпечувати охорону громадського порядку, нестимуть службу на блокпостах і перевірятимуть транспортні засоби на наявність зброї та вибухових пристроїв. Крім того, перевірятимуть документи у підозрілих осіб щодо їх можливої причетності до кримінальних угрупувань та терористичних організацій.
Відправляючи колег у небезпечне відрядження, до правоохоронців зведеного загону звернувся начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига:
- Дякую вам за вашу принципову чоловічу позицію, за ваше тверде і вольове рішення – стати на захисті кордонів країни. На сході склалася складна, напружена і непередбачувана ситуація. Тож закликаю вас бути максимально уважними та виваженими. Вірю у ваш професіоналізм і вірність Присязі.
Благословив у тривале відрядження правоохоронців настоятель храму Святої Великомучениці Параскеви отець Валентин.
Керівник зведеного загону начальник відділу дільничних інспекторів міліції УГБ УМВС Юрій Столярчук буде супроводжувати бійців зведеного до місця призначення і разом із ними нестиме службу як у населених пунктах, так і на блокпостах. Тож, звернувшись до особового складу, наголосив на дотриманні заходів особистої безпеки під час несення служби та побажав правоохоронцям мужності й відваги у виконанні поставлених перед ними завдань.
- Особовий склад правоохоронців зведеного загону Волині добре підготовлений. Працівники пройшли курс навчань, тож готові до виконання завдань і фізично, і морально. Волинські правоохоронці віддані своїй державі та її народу, - доповів про готовність загону його керівник.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Вбивство Фаріон: затриманому оголосили підозру, прокуратура проситиме про арешт без застави
Сьогодні 12:16
Сьогодні 12:16
На Волині працівники ТЦК видають повістки на проходження ВЛК чоловікам, які оновили дані
Сьогодні 12:00
Сьогодні 12:00
Помер розробник літаків «Антонов», Герой України Дмитро Ківа
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11
На Волині перекрили канал ввезення фальсифікованих російських та білоруських медпрепаратів
Сьогодні 10:38
Сьогодні 10:38
У Луцьку організували арттерапію для дітей захисників
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49