Луцькі прикордонники отримали теплі речі
Каремати і зимові високоякісні берці перед відправленням на схід України отримали бійці Луцького прикордонного загону від благодійного фонду «Волинь – 2014».
Пакунки з цінним оснащенням передали бійцям прикордонного загону сьогодні, 5 лютого.
Начальник Луцького прикордонного загону Олександр Мейко зауважив, що «зелені берети» тісно співпрацюють з благодійниками та звертаються до них у випадку необхідності, так як це сталося і цього разу. Підрозділу, який найближчим часом відбуде на східні рубежі країни для виконання бойових завдань, потрібні були теплі речі.
Представники фонду відгукнулись та закупили необхідних товарів на 90 тисяч гривень.Разом з тим, очільник луцьких прикордонників зауважив, що найближчим часом буде гостра необхідність в дошках, скобах та поліетилену – ними будуть облаштовувати бліндажі і траншеї.
Представник фонду «Волинь – 2014» Ігор Лещенко, який мав бойовий досвід на сході, є експертом із закупівель для захисників. Він зауважив, що головні вимоги до спорядження - його надійність, практичність та зручність.І не зважаючи на те, що спорядження закупили дещо більше, ніж цього потрібно, він переконує, що воно «не залежиться»:
«З огляду на ті події, які відбуваються сьогодні на сході, спорядження, навіть якщо воно буде в подвійному чи потрійному комплекті, все одно буде потрібним. Бо і погодні умови складні, і воно все псується, адже військові дії тривають».Каремати, закуплені для військових, є достатньо міцними, аби пережити важкі умови. А спеціальне взуття, яке є досить легким, має спеціальне утеплення. ТОму сумнівів, що бійці в них мерзнути не будуть, не виникає.
Ігор Лещенко зауважує, що благодійна структура напряму співпрацює з командирами частин та відділень, які потребують допомоги. З його слів, це допомагає максимально ефективно надавати адресну допомогу і привозити саме те, що потрібно.
Як зауважив генеральний директор фонду «Волинь – 2014» Володимир Цибульський, з вересня 2014 року, коли був заснований фонд, організація надала допомоги більше, ніж на 17 мільйонів гривень. З них – 440 тисяч гривень для луцьких прикордонників.
«Ми впевнені, що все робимо правильно. Тому що Батьківщину потрібно захищати», - резюмував він.
До слова, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, як найефективніше допомогти пораненому побратиму під час бойових дій на сході, розповіли прикордонникам Луцького прикордонного загону
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Пакунки з цінним оснащенням передали бійцям прикордонного загону сьогодні, 5 лютого.
Начальник Луцького прикордонного загону Олександр Мейко зауважив, що «зелені берети» тісно співпрацюють з благодійниками та звертаються до них у випадку необхідності, так як це сталося і цього разу. Підрозділу, який найближчим часом відбуде на східні рубежі країни для виконання бойових завдань, потрібні були теплі речі.
Представники фонду відгукнулись та закупили необхідних товарів на 90 тисяч гривень.Разом з тим, очільник луцьких прикордонників зауважив, що найближчим часом буде гостра необхідність в дошках, скобах та поліетилену – ними будуть облаштовувати бліндажі і траншеї.
Представник фонду «Волинь – 2014» Ігор Лещенко, який мав бойовий досвід на сході, є експертом із закупівель для захисників. Він зауважив, що головні вимоги до спорядження - його надійність, практичність та зручність.І не зважаючи на те, що спорядження закупили дещо більше, ніж цього потрібно, він переконує, що воно «не залежиться»:
«З огляду на ті події, які відбуваються сьогодні на сході, спорядження, навіть якщо воно буде в подвійному чи потрійному комплекті, все одно буде потрібним. Бо і погодні умови складні, і воно все псується, адже військові дії тривають».Каремати, закуплені для військових, є достатньо міцними, аби пережити важкі умови. А спеціальне взуття, яке є досить легким, має спеціальне утеплення. ТОму сумнівів, що бійці в них мерзнути не будуть, не виникає.
Ігор Лещенко зауважує, що благодійна структура напряму співпрацює з командирами частин та відділень, які потребують допомоги. З його слів, це допомагає максимально ефективно надавати адресну допомогу і привозити саме те, що потрібно.
Як зауважив генеральний директор фонду «Волинь – 2014» Володимир Цибульський, з вересня 2014 року, коли був заснований фонд, організація надала допомоги більше, ніж на 17 мільйонів гривень. З них – 440 тисяч гривень для луцьких прикордонників.
«Ми впевнені, що все робимо правильно. Тому що Батьківщину потрібно захищати», - резюмував він.
До слова, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, як найефективніше допомогти пораненому побратиму під час бойових дій на сході, розповіли прикордонникам Луцького прикордонного загону
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На Волині підняли олімпійський прапор
Сьогодні 13:23
Сьогодні 13:23
Нацбанк заборонив видавати кредити лудоманам
Сьогодні 13:06
Сьогодні 13:06
Шукав «легких грошей»: на Черкащині затримали диверсанта РФ, який підпалював електропідстанції
Сьогодні 12:49
Сьогодні 12:49
У Луцьку попрощалися з Героєм Андрієм Лютим
Сьогодні 12:33
Сьогодні 12:33
Вбивство Фаріон: затриманому оголосили підозру, прокуратура проситиме про арешт без застави
Сьогодні 12:16
Сьогодні 12:16
На Волині працівники ТЦК видають повістки на проходження ВЛК чоловікам, які оновили дані
Сьогодні 12:00
Сьогодні 12:00
Помер розробник літаків «Антонов», Герой України Дмитро Ківа
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11