Волинському «Азову» - рік
![](/resize/450x300/r/files/news/2015/05-06/152811/1cor3.jpg)
Минув уже рік відтоді, як 10 наших волинян, що складали основу правого руху в Луцьку, відправились у новостворений тоді батальйон ПСС «АЗОВ».
Хлопці були одними з перших, хто організовано, такою кількістю пішли добровольцями із заходу України. Про це повідомляє у соцмережі ЦИВІЛЬНИЙ КОРПУС «АЗОВ» | ВОЛИНЬ.
«Раніше, ще з квітня місяця минулого року, наш побратим Руна разом з добре відомими Чорними чоловічками виїжав на перші рейди проти сепаратистів і ватників.
За час, що минув наші хлопці пройшли перше хрещення боєм у Маріуполі, були у боях та усіх гарячих точках палаючого ПриАзов'я та Донбасу. Усі вони йшли під обстріли за Мар'янку, ночували під червоним небом від відкритого вогню під Іловайськом, брали участь в боях під Гранітним та Широкиним.
Пройшов рік, а вони, як і раніше, на фронті. Пройшли усе пекло війни та залишилися незламними. З волею та вірою у нашу Перемогу на руїнах азіатсько-совкового Кремля вони продовжують боротьбу», - йдеться у повідомленні.
СЛАВА НАЦІЇ!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Хлопці були одними з перших, хто організовано, такою кількістю пішли добровольцями із заходу України. Про це повідомляє у соцмережі ЦИВІЛЬНИЙ КОРПУС «АЗОВ» | ВОЛИНЬ.
«Раніше, ще з квітня місяця минулого року, наш побратим Руна разом з добре відомими Чорними чоловічками виїжав на перші рейди проти сепаратистів і ватників.
За час, що минув наші хлопці пройшли перше хрещення боєм у Маріуполі, були у боях та усіх гарячих точках палаючого ПриАзов'я та Донбасу. Усі вони йшли під обстріли за Мар'янку, ночували під червоним небом від відкритого вогню під Іловайськом, брали участь в боях під Гранітним та Широкиним.
Пройшов рік, а вони, як і раніше, на фронті. Пройшли усе пекло війни та залишилися незламними. З волею та вірою у нашу Перемогу на руїнах азіатсько-совкового Кремля вони продовжують боротьбу», - йдеться у повідомленні.
СЛАВА НАЦІЇ!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У Луцьку організували арттерапію для дітей захисників
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
У Ковелі випускників, які отримали найвищі результати з НМТ, нагородили грошовими сертифікатами
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
В Україну не повернулися понад 20 водіїв підприємства, які виїхали з дозволу Волинської ОВА
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Нацбанк назвав банкноти, які підробляють найчастіше
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
На Волині спрощенці додали до бюджету 734 мільйони гривень
Сьогодні 06:44
Сьогодні 06:44