USD 41.50 41.80
  • USD 41.50 41.80
  • EUR 41.50 41.85
  • PLN 10.12 10.30

Українці перемогли на конкурсі снігової скульптури в Канаді

11 Лютого 2009 15:57
Композицію «Вертеп» українських скульпторів визнали кращою на фестивалі снігової скульптури в Канаді. Про це 11 лютого повідомляють «Волинські Новини».
Як інформує УНІАН, у прес-службі Міністерства закордонних справ України зазначили, що авторами скульптури є українці Орест Дзиндра, Сергій Кляпетура та Петро Романюк.
Фестиваль снігової скульптури проходив з 2 по 9 лютого у рамках Зимового карнавалу в Квебек-сіті. На конкурс команда скульпторів представила композицію «Вертеп» (висота 4 метри, довжина – 6,4 метра, ширина – 3 метри). Скульптуру робили виключно лопатами та сокирами, оскільки механічні та електричні засоби умовами конкурсу були заборонені.
Водночас судді конкурсу крижаних скульптур «Кришталевий сад», що проходив в Оттаві, присудили друге місце в одноосібній категорії українському скульптуру Мирославу Дедишину. За 28 годин, які відводилися на виконання завдання, з восьми блоків криги пан Дедишин створив скульптуру «Янгол».
Під час визначення переможців конкурсу крижаних скульптур судді враховували перше враження від композиції, технічні навички, складність та дизайн, а також творчий підхід скульптора до втілення ідеї і мистецьку цінність. Загалом зі 100 можливих балів робота пана Дедишина набрала 90,2 бали.
20-22 лютого українські митці також братимуть участь у конкурсі снігових скульптур в Руен-Норанда, де представлять дві роботи під назвою «Перший гріх» та «Дружба».
У прес-службі МЗС зазначили, що українці вперше брали участь у конкурсах крижаних та снігових скульптур в Канаді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Прикріпити файл

Система Orphus