Луцькі квнщики та Юрій Горбунов виступили на 1+1
![](/resize/450x299/r/files/news/2015/04-11/150555/555.jpg)
Волинська команда КВН «Замок Любарта» боролася за місце у чвертьфіналі «Ліги сміху» на 1+1. Наразі триває батл між командами, під час якого вирішується, чи пройдуть луцькі квнщики до 1/4 фіналу.
Нагадаємо, хлопці успішно виступили на фестивалі та пройшли до 1/8 «Ліги сміху».
Сьогодні, 11 квітня, о 21:00 вся Україна мала змогу подивитися, як «Замок Любарта» боровся за місце у 1/4 фіналу з п’ятьма іншими командами.
Зауважимо, фронтмен команди Назар Пащук висловив щиру вдячність спонсору, засновнику фонду «Новий Луцьк» Ігорю Палиці, чим вкотре потішив ведучого програми Володимира Зеленського.
Зірковим наставником лучан є шоу-мен та телеведучий Юрій Горбунов. Згідно з умовами конкурсу команда повинна була не лише показати власні жарти, а й вигадати роль для свого наставника, який допоможе їм у боротьбі за місце в чвертьфіналі. Власне, Юрій Горбунов чудово впорався зі своєю роллю баяніста, яку для нього підготувала команда. До участі залучили навіть глядачів із залу.
Під час виступу хлопці вдало жартували, особливо про Януковича. Окрім цього, квнщики продемонстрували вміння танцювати український гопак. Члени журі та глядачі підтримали «Замок Любарта» оплесками та щирим сміхом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, хлопці успішно виступили на фестивалі та пройшли до 1/8 «Ліги сміху».
Сьогодні, 11 квітня, о 21:00 вся Україна мала змогу подивитися, як «Замок Любарта» боровся за місце у 1/4 фіналу з п’ятьма іншими командами.
Зауважимо, фронтмен команди Назар Пащук висловив щиру вдячність спонсору, засновнику фонду «Новий Луцьк» Ігорю Палиці, чим вкотре потішив ведучого програми Володимира Зеленського.
Зірковим наставником лучан є шоу-мен та телеведучий Юрій Горбунов. Згідно з умовами конкурсу команда повинна була не лише показати власні жарти, а й вигадати роль для свого наставника, який допоможе їм у боротьбі за місце в чвертьфіналі. Власне, Юрій Горбунов чудово впорався зі своєю роллю баяніста, яку для нього підготувала команда. До участі залучили навіть глядачів із залу.
Під час виступу хлопці вдало жартували, особливо про Януковича. Окрім цього, квнщики продемонстрували вміння танцювати український гопак. Члени журі та глядачі підтримали «Замок Любарта» оплесками та щирим сміхом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1721971372)
злий
Показати IP
12 Квітня 2015 10:54
Молодці !!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721971372)
Анатоль_
Показати IP
12 Квітня 2015 12:02
Молодці хлопаки!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721971372)
мішка
Показати IP
12 Квітня 2015 14:13
ну куди ж без фонду, реклама навіть у Великдень, жах...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721971372)
Лариса
Показати IP
12 Квітня 2015 23:31
Гарні хлопці, але суржикова мова - жах! Читайте Остапа Вишню, Павла Глазового, Карпенка-Карого та ін. Українська мова дуже багата на жартівливі слова! Олена Кравець була права, варто прислухатись!
В Україну не повернулися понад 20 водіїв підприємства, які виїхали з дозволу Волинської ОВА
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Нацбанк назвав банкноти, які підробляють найчастіше
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
На Волині спрощенці додали до бюджету 734 мільйони гривень
Сьогодні 06:44
Сьогодні 06:44
В Україні подорожчали кавуни
Сьогодні 06:16
Сьогодні 06:16
Не пішов на пенсію через нудьгу: в США 94-річного чоловіка визнали найстарішим водієм автобуса у світі
Сьогодні 00:36
Сьогодні 00:36
26 липня: свята, події, факти. Горохів отримав Магдебурзьке право та День парашутиста
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Землю накриє подвійний метеоритний дощ: коли та як дивитися
25 Липня 2024 23:46
25 Липня 2024 23:46
«Це диво, такого ніде на планеті немає»: у Каховському водосховищі вирує життя, – The Guardian
25 Липня 2024 23:29
25 Липня 2024 23:29
На Волині громади залучили понад 1,5 млн грн туристичного збору
25 Липня 2024 23:11
25 Липня 2024 23:11
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.