Волинянка візьме участь у проекті «Поверніть мені красу»
![](/resize/450x253/r/files/news/2018/03-13/240221/1245.png)
Героїнею першого випуску нового сезону проекту «Поверніть мені красу» стане 45-річна багатодітна мама Марія Оноприяк з села Іванівка Горохівського району Волинської області. Після народження чотирьох дітей у жінки з’явилась зайва вага, а також величезні розтяжки на тілі. Неправильне харчування погіршило проблему – у героїні утворився живіт-фартух, під яким з'явилися попрілості, виразки і ранки.
Прем’єра нового третього сезону проекту «Поверніть мені красу», учасницями якого є жінки, які зневірилися у собі через серйозні зовнішні вади, відбудеться 20 березня о 22.00 на телеканалі «1+1».
Марія має велике господарство, яке годує всю сім'ю. Але з ним учасниця проекту справляється самостійно: чоловік поїхав на заробітки до Польщі, а діти вчаться у місті. Кожен день для Марії - нестерпний біль, адже регулярні фізичні навантаження значно ускладнюють стан здоров’я учасниці.
Тим часом, через комплекси пов’язані з зовнішнім виглядом у Марії зіпсувалися стосунки з чоловіком, що призвело до відсутності їх близькості. Єдиною підтримкою героїні стали діти, адже навіть односельчани насміхаються над вагою жінки. Більше всього Марія боїться втратити коханого та не реалізувати свою давню мрію - відкрити власну ферму.
В рамках проекту «команда спасіння» у складі пластичного хірурга Ростислава Валіхновського, дизайнера Андре Тана, психолога Олени Любченко, а також експерта зі здорового способу життя Анни Буткевич допоможуть жінці не тільки змінити свій зовнішній вигляд, але й позбутися комплексів, навчитися любити себе та налагодити стосунки з чоловіком.
Як Марія Оноприяк буде проходити через фізичні випробування, а також чи зможе переступити через власні комплекси, дивіться 20 березня на телеканалі «1+1».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Прем’єра нового третього сезону проекту «Поверніть мені красу», учасницями якого є жінки, які зневірилися у собі через серйозні зовнішні вади, відбудеться 20 березня о 22.00 на телеканалі «1+1».
Марія має велике господарство, яке годує всю сім'ю. Але з ним учасниця проекту справляється самостійно: чоловік поїхав на заробітки до Польщі, а діти вчаться у місті. Кожен день для Марії - нестерпний біль, адже регулярні фізичні навантаження значно ускладнюють стан здоров’я учасниці.
Тим часом, через комплекси пов’язані з зовнішнім виглядом у Марії зіпсувалися стосунки з чоловіком, що призвело до відсутності їх близькості. Єдиною підтримкою героїні стали діти, адже навіть односельчани насміхаються над вагою жінки. Більше всього Марія боїться втратити коханого та не реалізувати свою давню мрію - відкрити власну ферму.
В рамках проекту «команда спасіння» у складі пластичного хірурга Ростислава Валіхновського, дизайнера Андре Тана, психолога Олени Любченко, а також експерта зі здорового способу життя Анни Буткевич допоможуть жінці не тільки змінити свій зовнішній вигляд, але й позбутися комплексів, навчитися любити себе та налагодити стосунки з чоловіком.
Як Марія Оноприяк буде проходити через фізичні випробування, а також чи зможе переступити через власні комплекси, дивіться 20 березня на телеканалі «1+1».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Місячний ковчег? Вчені хочуть відправити на Місяць «капсулу» зі зразками рідкісних видів
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
5 серпня: свята, події, факти. Всесвітній день устриць та світовий рекорд Сергія Бубки![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Китаї цьогоріч кількість домашніх тварин перевищить кількість дітей
4 Серпня 2024 23:31
4 Серпня 2024 23:31
П'ята судимість: у Луцьку чоловіка посадили за крадіжку монітора з лікарні
4 Серпня 2024 23:02
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 23:02
Понад 200 пляшок самогону та бочка спирту: у Луцьку оштрафували чоловіка, який виготовляв алкоголь![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:33
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:33
Рік умовного та понад 156 тисяч штрафу: волинянина покарали за риболовлю в нацпарку![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:05
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:05
На війні загинув військовий з Волині Олексій Додік
4 Серпня 2024 21:36
4 Серпня 2024 21:36
На Волині командир роти вимагав гроші із солдатів, щоб їх не покарали
4 Серпня 2024 21:10
4 Серпня 2024 21:10
Відпочивальники на Пісочному дістали з озера тіло волинянина
4 Серпня 2024 20:42
4 Серпня 2024 20:42
На Волині провели в останню путь Героя Степана Васюхника
4 Серпня 2024 20:13
4 Серпня 2024 20:13
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.