USD 41.10 41.45
  • USD 41.10 41.45
  • EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.40 10.55

Відомого луцького співака затримали за «викрадене» авто

1 Січня 2018 21:04
Популярного артиста з Луцька Дмитра Монатіка затримала київська поліція. Співак начебто сів за кермо викраденої автівки, до того ж перед тим він пригубив портвейну, повідомляє Таблоїд Волині.

Саме так, за проханням Кварталу 95, Діму Монатіка допомогла розіграти його продюсер Юла для новорічного випуску гумористичного шоу "Вечірній Київ". Цілком випадково невинною жертвою розіграшу став і її чоловік Анатолій Анатоліч.

Як це було - дивіться на відео.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Олег Показати IP 2 Січня 2018 08:29
Цей монатік з під москалів не злазить, особисто чув як він під Базиліком молов що Україна це 'пройдєной етап' а от в рассєє вся сіла.
Ольга до Олег Показати IP 2 Січня 2018 09:27
З ним особисто знайома. Діма ще 10 років тому вважав себе "людиною з вищого світу". Він на тролейбусі соромився їздити (бо там бомжі їзбять), на парах грав телефоном, обідав у кораблі і ображав людей, що гірше нього одягалися або не мали достатньо хорошого телефона. А ще він киданув корля колишнього коханого Лободи, хоча йому ж завдячує популярністю. І це ще не все, тому він для мене г*мно нашого Фальшивого шоубізнеса
Віктор Показати IP 2 Січня 2018 09:40
Монатік найкращий!!
Анонім Показати IP 2 Січня 2018 18:22
Популярного артиста з Луцька .....що серйозно?
До гнид Показати IP 3 Січня 2018 00:37
Норм людина, гідно тримався на розіграші. Жабодави знов все обіср*ли. А ви певно досі в траліку катаєтесь і все на світ злобу маєте
Анонім до До гнид Показати IP 3 Січня 2018 10:57
Попсовим с?аколизам слова не давали!
ТТ Показати IP 3 Січня 2018 04:10
ЧОМУ ТУТ ДИВУВАТИСЯ, - ПОВЕДІНКА ДО ОТОЧУЮЧИХ ТА ВІДНОШЕННЯ ДО РЕЧЕЙ ЗГІДНО КАТЕХИЗИСУ. ВАЛЬЦМАН, ГРОЙСМАН - ЦЕ ПОЛІТИКИ, А МАНАТІК - ЦЕ ПОЕТ, СПІВАК, В ПОДАЛЬШОМУ СВІЙ СВОГО ВИТЯГУЮТЬ, - ЩЕ Й НАГОРОДАМИ ЗАСИПАЮТЬ. ТАКІ САМІ КРИТИКИ СКАЗАЛИ ЩО ЦЕ ТВОРЧІСТЬ, КРУТНУЛИ ПО ТАКОМУ-Ж ТВ - ОСЬ ТОБІ ПОПУЛЯРНІСТЬ., А ДІТИ НАШІ ЗА НИМ В ОГОНЬ І ВОДУ....ВСЕ ЧИННО ТОМУ Ж КАТЕХИЗИСУ...