Арсен Мірзоян запалив студентів луцького «політеху». Фоторепортаж
Для студентів-першокурсників Луцького національного технічного університету сьогоднішній день був особливий не лише посвятою, а й виступом співака з «сталевим» голосом Арсеном Мірзояном.
Виступ відбувся опісля посвяти в студенти першокурсників 3 вересня і став для студентів луцького «політеху» просто чудовим подарунком на початку навчання, тож на його виступ прийшли не лише першокурсники.
А розпочався виступ з треку «Ідіоти». Впродовж концерту співак чимало жартував, заграючи з публікою, навіть згадав пісню-мем «3 сентября», мелодію якою музиканти зіграли кілька разів.Також звучали такі відомі хіти, як «Паперовий сніг», «Джеральдіна», «Можеш як», «Іграшкова зброя», «Капронові банти», «Вінні-Пух».
Відзначимо, що впродовж концерту студенти підспівували танцювали та знімали улюблені хіти на свої гаджети. До слова, студенти навіть затягнули «Волинь моя», під час якої співак диригував публік, а наприкінці підняв догори великий палець.Студенти не схотіли відпускати співака та музикантів зі сцени просто, тож насамкінець артист виконав «Жорж Санд» та ще декілька треків.
Фото: Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Виступ відбувся опісля посвяти в студенти першокурсників 3 вересня і став для студентів луцького «політеху» просто чудовим подарунком на початку навчання, тож на його виступ прийшли не лише першокурсники.
А розпочався виступ з треку «Ідіоти». Впродовж концерту співак чимало жартував, заграючи з публікою, навіть згадав пісню-мем «3 сентября», мелодію якою музиканти зіграли кілька разів.Також звучали такі відомі хіти, як «Паперовий сніг», «Джеральдіна», «Можеш як», «Іграшкова зброя», «Капронові банти», «Вінні-Пух».
Відзначимо, що впродовж концерту студенти підспівували танцювали та знімали улюблені хіти на свої гаджети. До слова, студенти навіть затягнули «Волинь моя», під час якої співак диригував публік, а наприкінці підняв догори великий палець.Студенти не схотіли відпускати співака та музикантів зі сцени просто, тож насамкінець артист виконав «Жорж Санд» та ще декілька треків.
Фото: Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
«Ненароджені для війни»: у Луцьку запрошують на виставу від Третьої штурмової бригади
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Понад 13% усіх ув’язнених підписали контракт із ЗСУ
Сьогодні 06:44
Сьогодні 06:44
Галапагоські острови і багато унікальних істот, що живуть там, перебувають під загрозою. Яка причина
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Європу охопить нова хвиля 40-градусної спеки, зачепить і Україну
31 Липня 2024 23:45
31 Липня 2024 23:45
За три місяці на Волині виявили 10 нелегалів
31 Липня 2024 23:26
31 Липня 2024 23:26
УЗ вводить верифікацію через «Дію» для деяких міжнародних рейсів
31 Липня 2024 23:07
31 Липня 2024 23:07
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.