USD 41.25 41.55
  • USD 41.25 41.55
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.35 10.55

Перша леді України вражала на Віденському балу «бурштиновою» сукнею

10 Лютого 2018 21:23
Дружина президента України Марина Порошенко з'явилась на Віденському балу у сукні від української дизайнерки Вікторії Гресь.

Сукню Марина Порошенко замовила три роки тому на випадок урочистих подій. Дизайн розроблявся спеціально для першої леді. Про це розповіли в ательє Вікторії Гресь, пише УНІАН.

Сукня пошита із шовкової органзи зі шлейфом, відкладний комір оздоблений бурштином, кришталем, сердоліком та паєтками. Усі камінці для сукні дизайнерка шукала самостійно. Про те, скільки коштувала сукня, в ательє не розповіли.
Замовити таку саму, кажуть, вийде навряд чи, адже шили цей наряд на замовлення та спеціально під стиль Марини Порошенко.

Зазначимо, що раніше повідомлялось, що сукня від Лілії Пустовіт, однак помічниця Марини Порошенко повідомила ТСН, що це не так. Президент України так і не танцював на Віденському балу. За правилами урочистого заходу, гостям танцювати було необов'язково, чим і скористалися Марина і Петро Порошенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
упс Показати IP 10 Лютого 2018 21:28
Рекламна акція ровенського бурштину...манчендайзер від рошена..
Анонім до упс Показати IP 11 Лютого 2018 00:00
на сукні не вистачає пару кілограмів антрациту з коксом
Анонім Показати IP 10 Лютого 2018 21:59
Усі камінці для сукні дизайнерка шукала самостійно- так дійсно з помпою і сачком ходила по Рівненщині, сам бачив, разом з Мариною!!!
Анонім Показати IP 10 Лютого 2018 22:02
Так во для чого конфіскували тони бурштину в бідних людей, гонили по лісам, так це на плаття для Маринки відбирали!!!
Тарас Трясило Показати IP 10 Лютого 2018 22:16
Я думав що ото в новорічному вітанні на Президентові одяг був як на вішалці випадково, але як то кажуть - видно пана по халявах, - на ньому і фрак як на корові сідло - про що це говорить, - або душа така або кравець такий... Але ж в першої особи не може би бути такий недобрий кравець, то що ж тоді? В чім халепа? - один рукав коротший, другий довший (на фото) - прозора сорочка (сорочка шиється до фрака з товстого шовку) то може нема грошей на пристойну сорочку? зрештою це не саме страшне... - жилетка закоротка ( з під жилетки виглядає пряжка паска) - вона повинна бути довша за фрак на 3-5 см... Таке враження що Президент взяв фрака напрокат... А от Марина - на мою думку - повний несмак - на бал сукня тілесного кольору? а оздобити бурштином в час бурштиновох лихоманки, коли президент з нею не може справитись - ну це вваащє!
ой там Показати IP 10 Лютого 2018 22:23
Накинулися на бідну жіночку, вона може не спала ночами, бурштин мила, а Луценчиха їй сукню пошила. Хенд мейд одним словом...
Анонім до ой там Показати IP 10 Лютого 2018 23:58
еге ж, а фрак пєця позичив у генпвокувова. той трохи худіший, тому на пєці сидить, як на поросяті жупан
ник.. Показати IP 10 Лютого 2018 23:08
так от кто керуе мафией бурштинскою
ппп Показати IP 10 Лютого 2018 23:16
Самі останні св*лочі ця сімейкка. Може і на них прийде свій час.
Сеогій Показати IP 10 Лютого 2018 23:30
Петрусь кумедний такий у фраці :)
Лучанин2 Показати IP 11 Лютого 2018 09:51
А чого не танцювали? Слабо...
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 11 Лютого 2018 10:11
Фрака і сорочку президент позичив у Голохвастова із "За двома зайцями".
Ніла Показати IP 12 Лютого 2018 18:46
З жиру бісяться.