USD 41.05 41.35
  • USD 41.05 41.35
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.35 10.45

Фото і відео скарбів у маєтку Пшонки. РЕПОРТАЖ

24 Лютого 2014 08:50
Фоторепортаж з будинку вже відстороненого від обов'язків Генерального прокурора України Віктора Пшонки у селі Гореничі (Києво-Святошинський р-н).

Стародавні ікони та картини, викрадені Євангелії, мощі Святих у кабінеті, яйця Фаберже по всьому будинку, колекція холодної зброї, численні нагороди, портрети Пшонки та Януковича, а також багато-багато іншого, - фото та відео цього багатства оприлюднив у власному блозі Євген Чубук.
Відео:

Фото:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 09:09
11 фото. "25 червня - День Конституції України". Перепрошую всіх але, WTF!?!?! Шо за ху....?!?!?
иван Показати IP 24 Лютого 2014 09:34
так буде жити кожен в 3500 роци
Лана Показати IP 24 Лютого 2014 09:37
Вражає... просто вражає кількість ікон по всьому дому... цілий іконостас, окрім раритетних КНИГ ще у купка простих молитовників... ладанки, ієлей, вода свячена????????????? цікаво , хто і за що молився... чи то так дякували всім підряд "іконам" , чи ЩЕ !!! просили.... окрім цього "манія величия" - скільки власних зображень... ЦЕ ДУЖЧЕ ШОКУЄ , НІЖ РОЗКІШНІ АПАРТАМЕНТИ
Андрій76 до Лана Показати IP 24 Лютого 2014 10:10
А вы думаете нам Царям легко?..Царь-очень приятно. Очень приятно-Царь...
Анонім до Лана Показати IP 24 Лютого 2014 10:11
у нашого чиновницького народу є так звана фішка лизанння тому думаю такого плану картини дарували підлеглі це ж саме стосується і ікон якщо згадати нашого папередника то кожного року наші отці йому якусь ікону вручали а то і кілька.... думаю і в нього вдома цілий "іконостас", доречі "стародавні" євангліє це наскільки я помітив передрук.... (може й помиляюсь) в середині звичайно красиво не спорю яле щось у мене є підозра що місцеві царки живуть не гірше....
Думаю що Показати IP 24 Лютого 2014 11:02
Вони просили в Бога Любові, Добра, Справедливості, Захисту і т.д. - і Бог почув! :)))) Він дає людям це. Тільки Пшонка не доганяє - чого так вийшо? Не дочитався певно в Біблії, що Ісус Христос на сіні в яслах народився? А його перші гості на дні народженні були звичайні пастухи? А див. диск з написами- це прикол дійсно - мучили їх кошмари. Алкоголізм в них теж гламурний - від коньяку "КУРВУАЗЬЕ" :) Певно і "білка" була гламурною - гризла горішки зі смарагдами, в золоті вся така, з короною :). P.S. Все іду щось робити! Засмоктує не можу від компа відійти! Згинь! :)
Vetal Показати IP 24 Лютого 2014 11:39
І це все за наші гроші, просто нема слів(
просто Показати IP 24 Лютого 2014 11:45
Попри велику кількість надзвичайно дорогих, розкішних, вишуканих, раритетних речей, усе разом - повний несмак!!!
Мустафа Показати IP 24 Лютого 2014 19:08
На грабили твари!
весь Луцьк Показати IP 24 Лютого 2014 21:22
Зараз в луцькій ОДА шреки в яких дикий апетит, захлинаються слюною і готуються красти...кожен депутат хоче жити як прокурор, чи навпаки)...ще ж скільки таких крадіїв треба вигнати...
За до весь Луцьк Показати IP 25 Лютого 2014 00:13
та ні, вигнати не подіє, а от піймати і ручонки повідрубувати, можна і не привселюдно, щоб захисники тварин не підняли бучю, тоді і іншим буде наукою.
аяяй Показати IP 26 Лютого 2014 17:54
щоб я так жив щоб всі так жили