USD 41.30 41.50
  • USD 41.30 41.50
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.50 10.70

«Золота осінь-2015» принесла луцьким гімнасткам 7 медалей

3 Листопада 2015 15:28
Вісім луцьких гімнасток успішно виступили у Рівному, де проходив VІІІ відкритий турнір з гімнастики художньої «Золота осінь-2015».

Про це повідомили в обласному центрі «Спорт для всіх».

Так, з 30 жовтня по 1 листопада 2015 року в Рівному проходив VІІІ відкритий турнір з гімнастики художньої «Золота осінь-2015», в якому взяло участь близько 500 юних гімнасток, всього 46 команд з усіх куточків України, а також з міста Бремена (Німеччина).

Команду КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради» у цих змаганнях представляло 8 спортсменок та 2 тренери-викладачі. Згідно з результатами змагань гімнастки ДЮСШ №2 посіли такі місця:

Рудковська Яна (2009 р.н.) – 6 місце

Петровська Юлія (2008 р.н.) – 1 місце

Ковальчук Ніка (2008 р.н.) – 3 місце

Півнюк Кіра (2007 р.н.) – 3 місце

Ющак Олександра (2006 р.н.) – 3 місце

Сидорчук Софія (2006 р.н.) – 3 місце

Кротік Богдана (2003 р.н.) – 3 місце

До змагань спортсменок підготували тренери-викладачі КЗ «ДЮСШ №2» Валентина Габідуліна та Оксана Заліщук. З успішним виступом у турнірі спортсменок привітав директор ДЮСШ №2 Валерій Панчук і побажав подальших успіхів та перемог!!!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
стоп Показати IP 3 Листопада 2015 15:42
крім цих спортсменок виступали інши команди з луцька і показали кращі результати чому ви непишети про них
Юр до стоп Показати IP 3 Листопада 2015 17:35
бо це звітує Спорт для всіх
Анонім до Юр Показати IP 5 Листопада 2015 10:53
Бо це звітує КЗ "ДЮСШ №2 Луцької міської ради", а не "Спорт для всіх"... )))
)))) до стоп Показати IP 6 Листопада 2015 09:48
по всіх місцях,цю команду ніхто з Луцька не обійшов!!!!вмійте сприймати інформацію і покращуйте свої результати !!!!
Анонім Показати IP 3 Листопада 2015 16:00
♥♥♥gimnastics♥♥♥
Анонім Показати IP 4 Листопада 2015 11:01
Петровську Юлічку ВІТАЄМО!!! МОЛОДЕЦЬ!!!
спорт Показати IP 4 Листопада 2015 11:25
спорт для всых обласна державна организация кер новосад а не приватний клуб
Балерина Показати IP 4 Листопада 2015 14:22
Вітаємо не тільки юлю Петровську, а й Рудковську Яну, Ковальчук Ніку, Півнюк Кіру, Ющак Олександру, Сидорчук Софію, Кротік Богдану! Яна, Ніка, Кіра, Олександра, Софія і Богдана - неперевершені!
Сусіди Показати IP 4 Листопада 2015 20:00
МИ приєднуємося,вітаємо нашу Юлічку!
Спортшкола Показати IP 5 Листопада 2015 10:50
До чого тут "Спорт для всіх"? Новину повідомив КЗ "ДЮСШ №2 Луцької міської ради", в якому і навчаються юні гімнастки та працюють тренери! Ще раз вітаємо УСІХ наших спортсменок та бажаємо подальших успіхів та спортивних перемог!!!