• EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.40 10.55

Знекровлена «Волинь» програла аутсайдеру. ВІДЕО

18 Березня 2012 15:16
Луцька «Волинь» в матчі в Києві проти місцевої «Оболоні» поступилася із рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі на 81-й хвилині забив Мандзюк.

Про це повідомляє Чемпіон.

Матч запам’ятався величезної кількістю карток – як жовтих, так і червоних. «Волинь» догравала поєдинок удев’ятьох: спочатку на 38-й хвилині вилучили Шикова, а 77-й – за повторного гірчичника ще й Ізворану.

«Оболонь», яка перебувала на останній сходинці турнірної таблиці, скористалася чисельною перевагою На 81-й хвилині єдиний гол у матчі забив Мандзюк.

«Оболонь»: Махновський, Конюшенко (Ільків, 63), Гурський, Пластун, Корнєв, Лупашко, Слюсар (Яковенко, 46), Б. Баранець, Панас, Сибіряков, Мандзюк.

«Волинь»: Шеліхов, Леандро, Шиков, Масло, Сімінін, Герасимюк (Пищур, 71), Шарпар, Майкон, Лопес (Павлов, 82), Пилипчук, Шумахер (Ізворану, 42).
Попередження: Гурський (8), Слюсар (32), Масло (22), Леандро (33), Майкон (37), Герасимюк (68), Ізворану (73), Ізворану (77), Пилипчук (87)
Вилучення: Шиков (38), Ізворану (77)