Як відбирали майбутніх «хрестоносців»
Друге за ліком тестування потенційних новачків дитячо-юнацької футбольної школи Волині на стадіоні Східноєвропейського університету Ядро у Луцьку відбулося вчора, 3 вересня.
Після першого тестування, що тривало 20 серпня, тренери і керівництво школи отримали чимало пропозицій повторити процедуру, адже охочих спробувати свої сили в школі клубу виявилося надто багато, - повідомляє клубна прес-служба.
Наставники школи, а серед більшості - колишні гравці Волині, цього разу перевірили здібності більше 70 хлопчаків 2009 року народження. Усі вони прийшли на перегляд із поважною групою підтримки й інколи тренерам навіть доводилося заспокоювати батьків майбутніх футболістів - настільки гарячою була їхня підтримка своїх чад.
Традиційно тренери перевіряли пластику, швидкість та гнучкість майбутніх футболістів, нестандартність їхнього мислення на полі, характер і бажання грати у футбол. Привів на тестування свого сина, до слова, й гравець Волині Олег Герасимюк, також вихованець ДЮФШ "Волині"!
Тренер школи, а колись уславлений нападник клубу, Володимир Мозолюк розповів, що якщо колись шанс отримати футбольну освіту хлопцям із вуличного футболу діставався тільки у 4-5 класах, то нині вже першокласники мають можливість навчатися у футбольній школі професійного клубу. "Майбутнього гравця відразу видно. Якщо дитина правильно біжить, присутні якісь нестандатні рухи, отже, є матеріал, який можна розвивати", - розповів Володимир Данилович.
Відзначимо, що група футболістів 2009 року народження буде сформована за підсумками обох тестувань і розпочне тренування вже у вересні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Після першого тестування, що тривало 20 серпня, тренери і керівництво школи отримали чимало пропозицій повторити процедуру, адже охочих спробувати свої сили в школі клубу виявилося надто багато, - повідомляє клубна прес-служба.
Наставники школи, а серед більшості - колишні гравці Волині, цього разу перевірили здібності більше 70 хлопчаків 2009 року народження. Усі вони прийшли на перегляд із поважною групою підтримки й інколи тренерам навіть доводилося заспокоювати батьків майбутніх футболістів - настільки гарячою була їхня підтримка своїх чад.
Традиційно тренери перевіряли пластику, швидкість та гнучкість майбутніх футболістів, нестандартність їхнього мислення на полі, характер і бажання грати у футбол. Привів на тестування свого сина, до слова, й гравець Волині Олег Герасимюк, також вихованець ДЮФШ "Волині"!
Тренер школи, а колись уславлений нападник клубу, Володимир Мозолюк розповів, що якщо колись шанс отримати футбольну освіту хлопцям із вуличного футболу діставався тільки у 4-5 класах, то нині вже першокласники мають можливість навчатися у футбольній школі професійного клубу. "Майбутнього гравця відразу видно. Якщо дитина правильно біжить, присутні якісь нестандатні рухи, отже, є матеріал, який можна розвивати", - розповів Володимир Данилович.
Відзначимо, що група футболістів 2009 року народження буде сформована за підсумками обох тестувань і розпочне тренування вже у вересні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Росії почали блокувати захищений месенджер Signal
Сьогодні 17:22
Сьогодні 17:22
Волинських будівельників привітали з професійним святом
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
У постачальника продуктів для Міноборони вилучили понад €4,7 мільйона «чорної» готівки
Сьогодні 15:41
Сьогодні 15:41
На Сумщині загинув молодий майор з Волині Борис Степанюк
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.